Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER APARTAMENT NE SHITJE! SHKOLLA E KUQE

shitet | 68 M2 | 85.000 Euro

1+1. Sip, 68 M2, Kati 2. Pallat i vitit 2021. Ne perfundim te punimeve. Ndertim shume...

Botuar më 09/04/2021
85.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TE KOMPLEKSI `GREEN CITY` NE ASTIR (ID 4111252)

Ne Astir, te Kompleksi `Green City | 71.4 M2 | 60.000 Euro

Apartament 1+1 me qera, me siperfaqe te pergjithshme 71.4m², kati 7 banim, pallat i ri, ashensor, bosh, ballkon, planimetri te rregullt, me hipoteke., 71.4 M2, Property ID : 4111252 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
60.000,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE

afer Gjimnazit Sami Frasheri | 58 M2 | 30.000 Leke

Rruga e Barrikadave, afer gjimnazit Sami Frasheri, jepet me qera Garsoniere, siperfaqe 58 m2, kati 2 me ashensore, e organizuar nga dhoma e ndenjes dhe dhoma e gjumit ne te njejtin ambient, tualet dhe ballkon, e mobiluar.Jepet me qera 30 000 Leke ne muaj, 58 M2, 1 banjo

Botuar më 13/04/2021
30.000 leke

TEK XHAMLLIKU,

shitet | 55 M2 | 49.000 Euro

1+1, 55 M2, kati 4, i mobiluar, e rregulluar.

Botuar më 13/04/2021
49.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

prane Eleonores | 80 M2 | 350 Euro

Kodra e Diellit, prane Eleonores, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 80 m2, kati 2 ne pallat te ri me ashensor, apartament eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, kondicioner.Jepet me qera 350 euro ne muaj., 80 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/04/2021
350,00 euro/muaj

SHKOZE,

prane ures se Poligrafikut | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, kati 1, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, jepet per cift ose studente

Botuar më 13/04/2021
20.000 leke

RRUGA E ELBASANIT

afer Mullirit te Vjeter | 65 M2 | 370 Euro

Rruga e Elbasanit, prane Mullirit te Vjeter, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 65 m2, kati i 6 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, kondicioner, orientim me diell., 65 M2, 1 banjo

Botuar më 13/04/2021
370,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Prane Shkolles Se Baletit | 69 M2 | 285 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, e mobiluar, kati 3 me ashensor, siperfaqe 69 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, korridor qe lidh te gjitha ambientet, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. I sapo rikonstruktuar. Cmimi 285 €., 69 M2, ID 211560

Botuar më 13/04/2021
285,00 euro

KODRA E DIELLIT

ne rrugen Rrapo Hekali | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, mobilim bashkohor, mobilim i ri, kati 2 me ashensor, siperfaqe 80 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon, kondicioner. Cmimi 350 €., 80 M2, ID: 211601

Botuar më 13/04/2021
350,00 euro/muaj

NE ZOG TE ZI

Prane Ring Center | 50 M2 | 205 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, i mobiluar, kati 1, siperfaqe 50 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon, e rikonstruktuar, eshte e shtruar me parket. Cmimi 205 €., 50 M2, ID:219241

Botuar më 13/04/2021
205,00 euro

SHESHI WILSON

Prane Postes Nr.8 | 35 M2 | 245 Euro

Jepet me Qera Grasionere ne pallat te Ri, i mobiluar, kati 3 me ashensor, siperfaqe 35 M2, Apartamenti eshte i organizuar me dhome gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 245 €., 35 M2, ID:201027

Botuar më 13/04/2021
245,00 euro/muaj
)