Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET, APARTAMENT 1+1, RRUGA E KOSOVARËVE, TIRANË

Rruga e Kosovarëve | 72 M2 | 81.000 Euro

Apartamenti ndodhet në Rrugën e Kosovarëve. Informacion mbi apartamentin: • Ndë...

Botuar më 19/08/2019
81.000,00 euro

OKAZION! OFERTE E LIMITUAR! GOLEM, TEK ROTANCA, MBRAPA HOTEL POMADES,

prane lokali syri I kalter, rruga Qemal Stafa, 2 min nga deti | 49 M2 | 23.000 Euro

Shitet 1+1, 49 M2, kati II, ballkon me pamje nga deti, Me hipoteke, e rikonstruktuar, bosh. Shitet me cmim okazion

Botuar më 26/08/2019
23.000,00 euro

RRUGA QEMAL STAFA

tek ish profarma, ne kryqezim | 54 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 54 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, mobilim i ri (mundesi dhe per shitje)

Botuar më 26/08/2019
250,00 euro

DURRES

PISTA ILIRIA, RRUGA VENEZIA, BUZE DETIT | 32 M2 | 170 Euro

Jepet me qera garsoniere, 32 M2, kati 4, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, pamje nga deti. Kushte shume te mira, me te gjitha paisjet e reja. Jepet me qera per 1 ose 2 vite. Cmimi

Botuar më 26/08/2019
170,00 euro/muaj

ELBASAN,

lagja Visarian Xhuvani | 52 M2 | 4.000.000 Leke

Shitet 1+1, 52 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, totalisht e rregulluar, arredim dhe mobiluar bashkohor. Me hipoteke.

Botuar më 26/08/2019
4.000.000 leke

KOMBINAT, RRUGA QELQIT,

100m nga rruga kryesore, | 50 M2 | 28.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, kati 2, 1 banjo, hyrje e mobiluar, me hipoteke.

Botuar më 26/08/2019
28.000,00 euro

MUHAMET GJOLLESHA

Pran shkolles Vasil Shanto | 54 M2 | 55.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara per banim, ne nje pallat ekzistues.Ka nje siperfaqe totale prej 54 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje, aneks gatimi, 1 dhome gjumi, 1 korridor te bollshem, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon.Ka nje orjentim lindje-perendim dhe ndodhet ne katin e 5-te., 54 M2, 1 banjo

Botuar më 25/08/2019
55.000,00 euro

RRUGA THANAS ZIKO PALLATI 74 HYRJA 4

Prane gjimnazit Partizani | 56 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1, 56 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/08/2019
60.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane Vila L | 50.7 M2 | 34.000 Euro

Shitet 1+1, 50.7 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, me dokumenta te rregullta (certifikate pronesie)

Botuar më 25/08/2019
34.000,00 euro

NE LINZE

30 m nga restorant Fresku | 60 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1, 60 M2, kati 6, pjeserisht i mobiluar, Lirohet ne shtator

Botuar më 25/08/2019
17.000 leke/muaj

OKAZION! DURRES, PLAZH

NGJITUR ME PISTEN ILIRIA, 50 M DISTANCE NGA BREGU I DETIT | 60 M2 | 39.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 2, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, me pamje nga dy krahet e pallatit, me dokumenta te rregullta hipotekore

Botuar më 25/08/2019
39.000,00 euro