Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Green City | 74.4 M2 | 64.000 Euro

1+1, i mobiluar + garazh, tualet me dritare, me parket., 74.4 M2, kati 2, totali i ka...

Botuar më 13/07/2019
64.000,00 euro

MUHAMET GJOLLESHA

Perballe rruges myslym shyri | 54 M2 | 55.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara per banim, ne nje pallat ekzistues.Ka nje siperfaqe totale prej 54 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje, aneks gatimi, 1 dhome gjumi, 1 korridor te bollshem, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon.Ka nje orjentim lindje-perendim dhe ndodhet ne katin e 5-te.Apartamenti eshte i rikonstruktuar, 54 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 18/07/2019
55.000,00 euro

QYTETI STUDENTI

pas godines 15 | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 2, i mobiluar, vetem per djem

Botuar më 18/07/2019
13.000 leke

RR. “DON BOSKO”

prane Xhamise | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 18/07/2019
18.000 leke

TEK UZINA E TRAKTORIT

tek News 24 | 73 M2 | 38.000 Euro

Shitet 1+1, 73 M2, kati 2, ashensor, pallat i ri, me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/07/2019
38.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Ne hyrje te myslym shyrit | 60 M2 | 260 Euro

Jepet me qira Apartament 1+1 i mobiluar ne hyrje te "Mylslym Shyrit", . Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues 6 katesh, me akses te menjehershem ne rruge kryesore. Eshte shume i pershtatshem per nje cift, 60 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 18/07/2019
260,00 euro

RR. "MYSLYM SHYRI",

tek karburanti | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 18/07/2019
25.000 leke

PERBALL MINISTRISE SE DREJTESISE

pallati siper Farmacise | 50 M2 | 220 Euro

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 4, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 18/07/2019
220,00 euro

QYTETI I NXENESIT

Kombinat | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/07/2019
15.000 leke/muaj

ASTIR, PALLATI EJA STUDIO

Rruga Mikel Maruli | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, me kondicioner. Preferohen cift. Lirohet ne date 31 Korrik. Dy muaj paradhenie.

Botuar më 18/07/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

Ne qender, 4 min larg Sheshit te qytetit | 60 M2 | 14.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qiraje, 60 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, te jete ne marredhenie pune. E pershtatshme per dy persona

Botuar më 18/07/2019
14.000 leke/person