Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET 1+1+GARAZH , RR. GEORGE W.BUSH

ngjitur me qendren tregtare toptani | 69 M2 | 95.000 Euro

Apartamenti ndodhet në qendër të Tiranës, perballe qendrës tregtare "Toptan...

Botuar më 20/09/2019
95.000,00 euro

YZBERISHT

Prane KMY | 72 M2 | 47.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 72 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngreni...

Botuar më 19/09/2019
47.000,00 euro

RRUGA BESIM ALLA

Perballe Hotel 7777 | 74 M2 | 22.200 Euro

Shitet ap 1+1, 74 M2, apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne punim e siper dhe sh...

Botuar më 19/09/2019
22.200,00 euro

TE KLUBI PARTIZANI, AFER 21 DHJETORIT

prane shkolles Naim Frasheri | 70.1 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 70.1 M2, 1 banjo, me hipoteke te brendshme 70.1 m2, kati 5 me ...

Botuar më 17/09/2019
75.000,00 euro

TEK SHESHI SHQIPONJA

ngjitur me autobuzat e Jugut | 30 M2 | 6.500 Leke

Jepen me qera 2 dhoma per dy vajza, 30 M2, vazat kryesisht nga jugu

Botuar më 20/09/2019
6.500 leke/person

KAVALISHENCA DURRES

Zona Majestikut | 56 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera nje shtepi 56 m2 e mobiluar ne gjendje shume te mire, 56 M2, 1 ambjent, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Gjendet ne 1 zone shume te mire

Botuar më 20/09/2019
15.000 leke/muaj

RR. HOXHA TASIM

tek Farmacia nr.5, pallati 6, shk.2, ap. 2 | 55 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, i mobiluar

Botuar më 20/09/2019
25.000 leke

RR."ALEKSANDER GOGA", LAGJA 18

ish Fidanishtja, pas Stadiumit , Durres | 57 M2 | 5.000 Leke

Jepet me Qera 1+1, 57 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, per Studente per 4 persona

Botuar më 20/09/2019
5.000 leke/person

SHITET, APARTAMENT 1+1, VASIL SHANTO, TIRANË

Vasil Shanto | 70 M2 | 66.500 Euro

Apartamenti ndodhet në zonën Vasil Shanto, Rruga Robert Shvarcz pranë OSHE. Informacion mbi apartamentin: • Me certifikatë pronësie • I investuar, 70 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/09/2019
66.500,00 euro

SUKTH

Durres | 72 M2 | 30.000 Euro

Shitet 1+1, 72 M2, me hipoteke

Botuar më 20/09/2019
30.000,00 euro

RR. TRE VELLEZERIT KONDI

TEK VILAT AMERIKANE | 57 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 57 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 20/09/2019
17.000 leke

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane shkolles Dora D'istria | 75 M2 | 300 Euro

Rruga Myslym Shyri pran Shkolles Dora D’istria jepet me qera kati 3 i nje vile me siperfaqe 75 m2. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno , dhome gjumi , tualet me dritare , korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar , me kondicioner. Orientimi me Diell., 75 M2

Botuar më 20/09/2019
300,00 euro/muaj

RRUGA E BARRIKADAVE

prane galerise | 68 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, i arreduar, mundesi parkimi, 68 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/09/2019
35.000 leke/muaj

RR. "MIHAL GRAMENO"

Lagjia Ali Demi | 25 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 20/09/2019
13.000 leke