Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MYSLYM SHYRI

tek ish kinema dajti | 78 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament super modern ne zone elitare. Apartamenti ka ndricim natyral...

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro/muaj

SUPER OKAZION!!! RRUGA E ELBASANIT, NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE

ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te Tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire, me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe sheshi nen Tereza | 87 M2 | 109.000 Euro

Shitet 1+1 eshte i organizuar ne nje menyre shume te mire per banim por edhe per bizn...

Botuar më 19/03/2020
109.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

tek ish kinema dajti | 78 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament super modern ne zone elitare. Apartamenti ka ndricim natyral dhe eshte ideal per jetese komode., 78 M2, 6 ambjente, kati 9, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro/muaj

VASIL SHANTO

Mbrapa shkolles Vasil Shanto | 100 M2 | 5.800 Leke

Marr me qera, 100 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 07/04/2020
5.800 leke/muaj

RR. "ABDYL FRASHERI",

perball Vesa Center, ne pallat ekzistues | 45 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 45 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, me pamje nga rruga kryesore

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

prane Propper Pizza | 62 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dublex, 62 M2, 1 dhome gjumi, hyrje e re, e mobiluar luks, kati I ka hollin guzhine gatimi, kati siper ka tarrace 50m² me banjo dhe lavanderi me vete

Botuar më 07/04/2020
500,00 euro

TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE

mbi globe | 100 M2 | 15.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, 100 M2, kati 10, ashensor, i mobiluar

Botuar më 07/04/2020
15.000 leke/person

RR. EGNATIA

Pallatet e Vizion + | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 07/04/2020
20.000 leke

UNAZA E RE

tek hotel Rolandi, pallati Bogova | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 5, bosh, gjendja: e mire, vetem K/bufe

Botuar më 07/04/2020
20.000 leke

RR. HAXHI BARDHI

tek vilat amerikane | 25 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 25 M2, i mobiluar

Botuar më 07/04/2020
12.000 leke

KOMUNA PARISIT

Tek kristal center | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet ne qera ap1+1, kati 1, 60 M2, i mobiluar, I pershtashem dhe per biznes

Botuar më 07/04/2020
25.000 leke/muaj

AFER QYTETIT STUDENTI,

prane godines 9-10 | 45 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 45 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, hyrje e rregulluar.

Botuar më 07/04/2020
22.000 leke
)