Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURP...

Botuar më 23/11/2020
48.000,00 euro

TEK FUSHA ALI DEMIT

Tek Fusha Ali Demit | 71 M2 | 57.500 Euro

Shitet Apartament 1+1(me mundesi konvertimi per 2+1), siperfaqe 71 m² me hipoteke, kati 1, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, parket, orientim me diell,, 71 M2, Property ID : 4119081 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
57.500,00 euro

SHESHI WILLSON

prane bllokut | 60 M2 | 330 Euro

Jepet me qera ap me mobilim te ri e bashkohore, zona e preferuar dhe e aksesueshme, 60 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 30/11/2020
330,00 euro/muaj

KOMPLEKSI ANA

Qytet Studenti | 62.4 M2 | 63.500 Euro

Kompleksi Ana, Qytet Studenti, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 62.4 m2 me Hipotek, kati 4 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithe me parket, kondicioner. Orientimi Perendim.Shitet 63 500 Euro, 62.4 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
63.500,00 euro

TEK ZOGU I ZI

Tek Zogu i Zi | 52 M2 | 280 Euro

Tek Zogu i Zi, jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 52 m², kati 8 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell., 52 M2, Property ID : 4211540 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
280,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE

afer bustit Vojo Kushi | 70 M2 | 300 Euro

Rruga e Barrikadave, prane bustit Vojo Kushi, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2, kati i 2 pallat i ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi , tualet , ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyren bashkohore. Orientim me diell., 70 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
300,00 euro

RRUGA. DRITAN HOXHA, PRANE UNIVERSITETIT ZONJA KESHILLIT I MIRE

Rruga. Dritan Hoxha, prane Universitetit Zonja Keshillit i Mire | 90 M2 | 270 Euro

Me qira kati i 3-te i nje vile, me nje dhome gjumi, i mobiluar ne te gjitha menyrat bashkekohore, siperfaqe 90 m, kondicioner, tualet, orientim me diell., 90 M2, Property ID :4251137 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
270,00 euro

SHKOZE, AFER NENSTACIONIT ELEKTRIK

Shkoze, afer nenstacionit elektrik | 40 M2 | 30.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 40 m² (ne proces Hipotekimi , del per 7 dit ), kati 3 banim, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, ballkon, orientim Jug – Perendim., 40 M2

Botuar më 30/11/2020
30.000,00 euro

RRUGA E DIBRES.

Vila Gold. | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 prane Vila Gold. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete banim. Eshte pjeserisht i mobiluar. Sip, 75 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion mund te na kontaktoni!

Botuar më 30/11/2020
30.000 leke/muaj

MINE PEZA

tek Prokuroria Tiranes | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet apartment me qera 1+1 i arreduar totalisht ne menyre moderne dhe komode, ne pallat te ri me ashenore, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/11/2020
30.000 leke/muaj

SELVIA, AFER GJIMNAZIT PARTIZANI

Selvia, afer Gjimnazit Partizani | 56 M2 | 56.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 56 m², kati 6 i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim Jug- Perendim., 56 M2, Property ID : 4119084 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
56.000,00 euro
)