Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LINZE,

perballe Lokal i Stafes, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1, bosh, kate te ndryshme. sip.70 dhe, 100 M2, pa...

Botuar më 21/01/2020
20.000 leke

TE KOMUNA PARISIT

te kikat e Vjetra | 70 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 1+1 i rikonstruktuar dhe mobiluar shume mire, 70 M2, kati 9, 1 banjo, a...

Botuar më 20/01/2020
320,00 euro/muaj

FRESK , RRUGA TELEFERIKUT.

Fresk | 75 M2 | 190 Euro

Apartamenti organizohet nga nje sallon ndenje , nje dhome gjumi , nje tualet. Ndodhet ne nje zone te banuar me infrastukture te rregullt. Jepet e mobiluar. Disponon te gjitha fasilitete per nje jetese normale. Per informacion apo vizite ne prone ju lutem kontaktoni ., 75 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/01/2020
190,00 euro/muaj

ISH RESTORANT DURRESI

5 minta larg stacionit te trenit, 5 minuta larg medrese dhe 5 minuta larg selvis | 54 M2 | 250 Leke

Jepet me qera apartamenti 1+1 me siperfaqe 54m2 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, apartamenti eshte dhe jepet i mobiluar me mobilim cilesor, 54 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Lirohet ne date 10 shkurt, mund te beni vizita me perpara per ta rezervar

Botuar më 27/01/2020
250 leke/muaj

RR. "TODI SHKURTI",

siper kompleksit Grand | 65 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, bosh

Botuar më 27/01/2020
15.000 leke

RRUGA "4 DESHMORET"

Përballë shkollës "4 Deshmoret" | 50 M2 | 250.000 Leke

Jepet në muajin Mars, shtëpi 1+1. Paradhënie për 1vit., 50 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/01/2020
250.000 leke/muaj

NE FUND TE BULEVARDIT TE RI,

ne nje zone shume te mire, | 27 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 27 M2, e mobiluar dhe kompletuar

Botuar më 27/01/2020
14.000 leke

LAPRAKE,

rr. "Petrit Radovicka", tek stacioni i fundit i autobuzit | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 75 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/01/2020
20.000 leke/muaj

PALLATI VERDH

NGJITUR ME TERMINALIN E RI | 66 M2 | 40.000 Euro

Shitet 1+1 me dokumenta, 66 M2, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 27/01/2020
40.000,00 euro

RR. ARBEN BROCI

mbrapa Godines 15 | 50 M2 | 6.000 Leke

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje te nje ap 1+1, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 27/01/2020
6.000 leke/person

PLAZH DURRES, 50M NGA DETI

shkembi i Kavajes, kompleksi Xixa | 43 M2 | 25.000 Euro

Shitet garsoniere, 43 M2, kati 2, mobilim i ri

Botuar më 27/01/2020
25.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

TEK BOGDANET | 59 M2 | 58.000 Euro

Shitet 1+1, 59 M2, kati 4, i mobiluar, me punime cilesore, mobilim i ri

Botuar më 27/01/2020
58.000,00 euro
)