Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PRANE KRYQEZIMIT TE 21 DHJETORIT

Te rrugica perballe shkolles "Sabaudin Gabrani" | 42 M2 | 25.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Prane kryqezimit te 21 dhjetorit, Te rrugica perballe shkolles "Sabaudin Gabrani", 42 M2, 25.000 leke i diskutueshem
3 ambjente, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, kati 1
Përshkrim

Shtepi 1 kateshe 1+1, 42 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, Cmimi dhe mobilimi te diskutueshem.

25.000 leke/muaj

Botuar më 30/06/2020

Telefon
)