Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MYSLYM SHYR

Ne Rrugen Him Kolli | 68 M2 | 125.000 Euro

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli, shitet Apartament 1+1, siperfaqja 68m2, kati 9 me ashe...

Botuar më 01/06/2023
125.000,00 euro

21 DHJETORI

Prane Mondialit | 65 M2 | 400 Euro

21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 65 m2, kati...

Botuar më 28/05/2023
400,00 euro/muaj

APARTMANE ME QERA 1+1+PARKING

Prane news 24, ish uzina autotraktori, unaza e madhe lindore | 60 M2 | 20.000 Leke

Kati 1, Siperfaqa neto : 60 m2 ??Organizohet: 1 Dhoma 1 Tualet sallon ndenje dhe kuz...

Botuar më 27/05/2023
2.000 leke/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Rruga e dafinave | 78 M2 | 400 Euro

Te Ish Fusha e Aviacionit, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 78m2, kati i 6 ...

Botuar më 26/05/2023
400,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES SHITET APARTAMENT 1+1, BOSH, 53,000 EURO

perballe Komisariatit nr 4 | 57 M2 | 53.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale 57.2 m² . Organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, ...

Botuar më 25/05/2023
53.000,00 euro

JEPET ME QERA GATSONIERE ASLLAN RUSI

5 MINUTA NGA RRETHRROTULLIMI I ZOGUT TE ZI | 40 M2 | 20.000 Leke

SHTEPI PRIVATE ,DHOME E MADHE ,ANEKS,TUALET JEPET VETEM PER DY VAJZA, 40 M2, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar

Botuar më 03/06/2023
20.000 leke

JEPET ME QERA GARSONIERE ASLLAN RUSI

PRANE RRETHRROTULLIMIT TE ZOGUT TE ZI | 35 M2 | 20.000 Leke

PER DY CUNA,KATE PARE SHPI PRIVATE PRANE RRUGES KRYESORE,DHOM TUALET ,VERANDE, 35 M2, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 03/06/2023
20.000 leke

JEPET ME QERA GARSONIERE PRANE ZOGUT TE ZI

Perball zonjes keshillit mire | 45 M2 | 35.000 Leke

DHOME E MADHE ME ANEKS DHE TUALET,PER CIFT OSE TRE PERSONA GOCA DHE CUNA SERIOZ, 45 M2, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, i mobiluar, UJI I PERFSHIRE NE CMIM

Botuar më 03/06/2023
35.000 leke

JEPET ME QERA ||APARTAMENT || 1+1||RRUGA FORTUZI

Rruga Fortuzi prane Ministrise se Arsimit. | 70 M2 | 40.000 Leke

70 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/06/2023
40.000 leke/muaj

JEPET ME QERA ||APARTAMENT || 1+1|| RRUGA GJON BUZUKU

Rruga Gjon Buzuku | 67 M2 | 50.000 Leke

67 M2, 3 ambjente, kati 10, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/06/2023
50.000 leke/muaj

QYTET STUDENTI, 5 MINUTA NGA FAKULTETI I EKONOMIKUT

Qytet Studenti | 20 M2 | 23.000 Leke

Jepet garsoniere me qera ne nje vile private ku akomodojme studenta, e mobiluar e pershtatshme per 2 studenta, me ballkon, 2 krevate tek, nje frigorifer, kondicioner, tv, mikrovale, tostier, dollap, tualeti ne dhome, kuzhina e perbashket ne katin -1 te viles. Kontrata 1 vjecare minimumi, depozita 1 muaj+ 1 muaj paradhenie., 20 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Interneti i perfshire ne cmim, dritat aq sa konsumoni keni sahat te vecante ne dhome. Ka dhome lavatricesh ne katin -1 te viles.

Botuar më 03/06/2023
23.000 leke/muaj

RR. DRITAN HOXHA, NGJITUR UNIVERSITETIT ZONJA E KESHILLIT TE MIRE

Prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi | 25 M2 | 20.000 Leke

25 M2, kati 1, 1 banjo, verande, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ne nje vile tre kateshe. E pershtatshme per dy persona. 1 muaj parapagim. Lirohet ne dt 15 Qershor

Botuar më 03/06/2023
20.000 leke/muaj

APARTAMENTE ME QERA - ISH PORCELANI

Perballe Uet | 63 M2 | 26.000 Leke

Jepet apartament 1+1 me qera, 63 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 03/06/2023
26.000 leke

JEPET ME QIRA ||APARTAMENT 1+1- 21 DHJETORI

prane Report TV | 75 M2 | 350 Euro

Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje jetese sa me komode. Hyrja eshte e ndare ne : -korridorin shperndares-sallon & kuzhine-1 dhome gjumi-1 tualetOfrohet dhe 1 post parkimi i perfshire ne cmim.*Apartamenti lirohet ne 1 korrik.Per nje vizite ne prone na kontaktoni., 75 M2, kati 3, 1 banjo

Botuar më 03/06/2023
350,00 euro

JEPET ME QIRA ||APARTAMENT 1+1+BLLK- RRUGA PANORAMA

Kompleksi Prestige | 75 M2 | 450 Euro

Detaje rreth prones : Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje jetese sa me komode. Hyrja eshte e ndare ne : -korridorin shperndares-sallon & kuzhine-1 dhome gjumi-1 tualet-1 ballkonPer nje vizite ne prone na kontaktoni, 75 M2, kati 6, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 03/06/2023
450,00 euro
)