Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

APARTAMENTE NE SHITJE - FRESK

Kompleksi Rafaelo , Furre Buke Europa | 69 M2 | 48.300 Euro

Shitet Super Apartament 1+1+Bllk ne Fresk ., 69 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambje...

Botuar më 05/12/2021
48.300,00 euro

SHTEPI ME QERA TIRANE - INSITUT

Shitet apartament 1+1 ne insitut pallat i ri | 55 M2 | 40.000.000 Leke

Me siperfaqe 55m2Kati i 6 pallat i riOrganizohet:•Salloni dhe guzhina jane organizu...

Botuar më 02/12/2021
40.000.000 leke

PLAZH DURRËS

Plazh Durrës | 90 M2 | 45.000 Euro

Në Plazhin e Durrësit SHITET apartament 1+1 ( mundësi kthimi në Ap. 2+1 ) me cmim...

Botuar më 30/11/2021
45.000,00 euro

KOMPLEKSI ARLIS

prane 21 dhjetori | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qira 1+1 per zyse 400 euro ose banim me cmim 350 euro, 70 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, agjensi imobiliare

Botuar më 05/12/2021
400,00 euro/muaj

OKAZION 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN E BARRIKADAVE, AFER SHKOLLES “SAMI FRASHERI”NE TIRANE (ID 4111102 )

Rruga e Barrikadave, qender, afer shkolles “Sami Frasheri” | 82.6 M2 | 84.000 Euro

Shitet OKAZION Apartament 1+1 ne pallat te Ri, e mobiluar ne menyre bashkohore, siperfaqe 82,6 m², me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3, me kondicioner, me ashensor, ballkon, tualet. Rast ideal per investim, zone me kerkese te larte per qera 350-400 euro., 82.6 M2, Property ID : 4111102 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
84.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - TELEFERIKU , DAJT

Teleferiku , Dajt | 69 M2 | 60.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, tek Teleferiku.Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira ne vend.Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe 69 m2.Apartamenti organizohet nga sallon ndenje dhe ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon, korridor.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Ne kompleks perfshihet dhe vend parkimi, si dhe kopesht.Orientimi Jug., 69 M2

Botuar më 05/12/2021
60.000,00 euro

GARSONIERE NE SHITJE TE KODRA E PRIFTIT NE TIRANE (ID 4109004)

Tek Kodra e Priftit prane Gotech | 32 M2 | 29.000 Euro

Shitet garsoniere ndertim i vitit 2007, siperfaqe 32 m² neto me hipoteke, kati 2 , shitet bosh, me sistem kapot, Organizohet ne: dhome gjumi, tualet me dritare.Cmimi 29000 euro, 32 M2, Property ID : 4109004 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
29.000,00 euro

PRANE PROKURORISE

RR.HAXHI HYSEN DALLIU | 70 M2 | 300 Euro

JEPET ME QIRA 1+1+BLK VETEM PER ZYRA KATI 3 OSE 6, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 05/12/2021
300,00 euro/muaj

GARSONIERE NE SHITJE NE RRUGEN BARDHYL PRANE BAR OSLOS (ID 4101021)

Ne Rugen Bardhyl afer me Bar Oslon | 40 M2 | 46.000 Euro

Shitet garsoniere ne pallat te ri te vitit 2010, siperfaqe totale 40 m² (35 m² neto me hipoteke) kati 2 me ashensor, shitet i mobiluar, Organizohet ne: dhome gjumi, dhome ndenje, korridor, tualet. Mundesi shume e mire edhe per investim.Cmimi 46000 euro, 40 M2, Property ID : 4101021 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
46.000,00 euro

GARSONIERE NE SHITJE NE ZONEN E SELVISE PRANE OBSERVATOR NE TIRANE (ID 4101019)

Selvia, afer Observator | 47 M2 | 54.000 Euro

Shitet garsoniere ne pallat te Ri, siperfaqe 42.10 m² i brendshem (47 m² total se bashku me hapesirat e perbashkta) me Hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), eshte e organizuar ne nje ambient gatimi, 1 dhome fjetjeje, tualet si dhe koridori shperndares te ambienteve.Shitet 54.000 Euro, 47 M2, Property ID : 4101019 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
54.000,00 euro

APARTAMENTE ME QERA - TEK BULEVARDI ZOGU 1 ID: BILLION1227

Bulevardi Zogu 1 | 45 M2 | 290 Euro

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane, me akses direkt ne zonat me te zhvilluara te Tiranes ndodhet apartament 1+1. Apartamenti qe ofrojme me qera ndodhet ne katin e pare te pallatit i cili ka cilesine e larte ndertimi duke ofruar cilesine me te mire ne treg. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 45m2 dhe organizohet ne ne nje kuzhine te vecuar dhe nje ambjent te bollshem dhe 1 banjo., 45 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Botuar më 05/12/2021
290,00 euro/muaj

APARTAMENTE ME QERA - TEK BULEVARDI ZOGU 1 ID: BILLION1227

Bulevardi Zogu 1 | 45 M2 | 290 Euro

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane, me akses direkt ne zonat me te zhvilluara te Tiranes ndodhet apartament 1+1. Apartamenti qe ofrojme me qera ndodhet ne katin e pare te pallatit i cili ka cilesine e larte ndertimi duke ofruar cilesine me te mire ne treg. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 45m2 dhe organizohet ne ne nje kuzhine te vecuar dhe nje ambjent te bollshem dhe 1 banjo., 45 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Botuar më 05/12/2021
290,00 euro/muaj

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE ALLIAS, PRANE KOPSHTIT NR.27 NE TIRANE (ID 4119172)

Ne Allias | 54 M2 | 44.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 parafabrikat, siperfaqe 54 m², kati 2, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi me diell.Shitet 44000 euro, 54 M2, Property ID : 4119172 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
44.000,00 euro
)