Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! TEK ZONA 21 DHJETORIT,

mbrapa Auto Tana | 70 M2 | 300 Euro

Ne pallat 5-katesh, jepet me qera 1+1+ambient gatimi e ngrenie me vehte, 70 M2, kati ...

Botuar më 03/12/2020
300,00 euro

TEK FUSHA ALI DEMI,

ne pallat ekzistues | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, i mobiluar, hyrje totalisht e rregulluar dhe komple...

Botuar më 02/12/2020
250,00 euro

RR. E BARRIKADAVE

OKAZION, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 54.3 M2 | 1.380 Euro

Ne qender te Tiranes, tek "Evis Residence", një objekt i ri me cilesi te l...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

DON BOSKO

Prane Vizion Plus | 71 M2 | 58 Euro

Shitet Apartament 1+1 me Hipotek dhe planimetri te rregullt, pallat i ri me ashensor dhe i mireadministruar, Siperfaqe 71 m2.Apartamenti organizohet nga Salloni bashke me Guzhinen e Gatimit,1 Dhome Gjumi, 1 tualet, dhe 1 Ballkon me pamje shume te mire., 71 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 03/12/2020
58,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

prane RTSH | 75 M2 | 500 Euro

Rruga Elbasanit, prane RTSH, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 75 m2, kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, kondicioner, ballkon.Jepet me qera 500 euro ne muaj., 75 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 03/12/2020
500,00 euro/muaj

RRUGA MINE PEZA

prane Prokurorise se Tiranes | 60 M2 | 30.000 Leke

Brraka, Rruga Haxhi Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 60 m2, kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, 2 ballkone, kondicioner.Jepet me qera 30000 Lek ne muaj., 60 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 03/12/2020
30.000 leke/muaj

XHAMLLIK

afer Rossman Lala | 50 M2 | 52.000 Euro

Xhamllik, pran Rossman Lala, shitet Apartament 1+ me siperfaqe 50 m2, kati 4 ne pallat egzistues, i restauruar totalisht. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon, shitet i mobiluar. Orientimi Jug/Lindje., 50 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
52.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

prane ish Ekspozites | 60 M2 | 400 Euro

Myslym Shyri, prane Ish-Ekspozites, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 60 m², kati 6 ne pallat te ri me ashensor, kondicioner, tualet, orientim me diell. Apartamenti eshte i restauruar i gjithi dhe i shtruar me parket.Jepet me qera 400 euro ne muaj., 60 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/12/2020
400,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

afer Eleonores | 65 M2 | 60.000 Euro

Kodra e Diellit, prane Eleonores, shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2, me Hipotek, kati 2 me ashensore. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno+ ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet, e mobiluar ne menyre bashkekohore, orientim me diell., 65 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
60.000,00 euro

RRUGA DIBRES

Prane Farmaci 10 | 60 M2 | 55.000 Euro

Shitet Ap 1+1,i rregulluar shume mire,orientim me diell L-J-P,kati 4 ,(jo i fundit).Ka nje siperfaqe prej60 m2, me ballkon me grrila, (57m2 Hipoteke), dhome gjumi te madhe,kuzhine me aneks, tualet me dritare e kabine, korridor, i mobiluar,2 kondicioner, dritaret me grrila, 60 M2, ID e Prones: 119233

Botuar më 03/12/2020
55.000,00 euro

RR KAVAJES

mbas Policise Bashkiake | 74 M2 | 62.160 Euro

Shitet Ap 1+1 ne Pallat te Ri, kati 3 me ashensor, sip. 73.8M2, me dokumenta te rregullta, apartamenti eshte i organizuar me sallon ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, ballkon, tualet me dritare, shitet bashk me mobilim, e dhene me qera, 74 M2, ID e Prones: 111410

Botuar më 03/12/2020
62.160,00 euro

STADIUMI DINAMO

Rruga Margarita Tutulani | 60 M2 | 33.000 Leke

Kompleksi Dinamo, Rruga Margarita Tutulani, jepet me qira apartament 1+1, i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkekohore, siperfaqe 60 m2, kati i 3 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi me parket, dhome gatimi me vehte, tualet me dritare, kondicioner, orientim me diell.Jepet me qira 33000 Lek ne muaj., 60 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 03/12/2020
33.000 leke/muaj

NE TIRANE TE RE

prane ish Stacionit te Fundit | 57 M2 | 59.000 Euro

Shitet Ap 1+1 ne pallat ekzistues, e sapo rikonstruktuar, kati 3 jo i fundit, sip. 57 M2, me Hipoteke, apartamenti eshte i organizuar me soxhorno me aneks gatimi, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet me dritare, ballkon, 57 M2, ID: 119245

Botuar më 03/12/2020
59.000,00 euro
)