Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

QERA 1+1 NE QENDER TE TIRANES!!

TEK POSTA QENDRORE | 50 M2 | 320 Euro

Ne pallat ekzistues, jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 2, i mobiluar, Hyrje totalisht e ...

Botuar më 08/03/2021
320,00 euro

ALI DEMI

Rr Idriz Dollaku | 54.4 M2 | 59.900 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje pallat me tulla silikate, te mirembajtur e ne gjendje shum...

Botuar më 08/03/2021
59.900,00 euro

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 08/03/2021
59.000,00 euro

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

Tek Poliklonika nr 5 | 78 M2 | 550 Euro

Jepet me qira apartament 1+1+sudio+dhome gardarobe. Sip, 78 M2, Pallat i ri. Apartame...

Botuar më 05/03/2021
550,00 euro/muaj

TEK VIZON PLUS

Don Bosko | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, tereisht te reja, jo agjensi...

Botuar më 01/03/2021
26.000 leke

KINOSTUDIO,

prane Postes | 30 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, i mobiluar, 0.693.321.709

Botuar më 08/03/2021
10.000 leke

QERA 1+1 NE QENDER TE TIRANES!!

TEK POSTA QENDRORE | 50 M2 | 320 Euro

Ne pallat ekzistues, jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 2, i mobiluar, Hyrje totalisht e rregulluar. Hibrid Real Estate

Botuar më 08/03/2021
320,00 euro

SHKOLLA E KUQE

Pazari i ri | 67.63 M2 | 83.200 Euro

Shitet apartament1+1 ne Shkolla e KuqeApartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, te ndertuar me teknikat me te fundit, me arkitekture bashkekohore, ambjente te termoizoluara. Ka hapesira te bollshme, ndricim natyral, orjentim juglindje-perendim, 67.63 M2, 4 ambjente, kati 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Apartamenti eshte ne faze ndertimi(faze pllake) Cmimi 1230 euro m2. Per me shume informacion -Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 08/03/2021
83.200,00 euro

ALI DEM

RR. Idriz Dollaku | 45 M2 | 40.500 Euro

Shitet garsoniere ne Ali Dem.Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Ka punime mjaft cilesore dhe pallati sapo ka perfunduar. Eshte ne proces hipotekimi., 45 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 5, bosh, gjendja: e re

Botuar më 08/03/2021
40.500,00 euro

ALI DEM

RR. Idriz Dollaku | 84 M2 | 75.600 Euro

Shitet super apartament 1+1+ballkon.Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri. Ka punime mjaft cilesore dhe pallati sapo ka perfunduar. Cmimi i shitjes eshte 900€/m²Eshte ne proces hipotekimi., 84 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 08/03/2021
75.600,00 euro

NE FUND TE BULEVARDIT TE RI

50m siper semaforit te dyte te Bulevardit | 76 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 76 M2, kati 4, 2 ballkone, uje dhe drita 24h, e kompletuar me paisje dhe oriendi te reja. Preferohen familjare.

Botuar më 08/03/2021
24.000 leke

QESARAKE

Tirane | 68.6 M2 | 29.500 Euro

Shitet apartament 1+1 ne Qesarake . Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, te ndertuar me teknikat me te fundit, arkitekture bashkekohore, me termoizolim, ndricim natyral, orjentim juglindje-perendim, 68.6 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete. Ndertimi i apartamentit eshte ne faze pllake. Cmimi 430 euro m2. CMIMI OKAZION. Per me shume agjensi imobilare Real Home

Botuar më 08/03/2021
29.500,00 euro

RRUGA E KAVAJES

perballe Xhamise | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 4, i mobiluar, preferohen cifte ose familjare

Botuar më 08/03/2021
30.000 leke

RR. "MAHMUT FORTUZI",

prane gjimnazit Sami Frasheri | 58 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 58 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 08/03/2021
30.000 leke

QYTET STUDENTI

Hotel Ikea | 20 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1dhome +banjo per 2persona vetem per djem 14000mij lek ne muaj, 20 M2, 1 ambjent, kati 2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/03/2021
14.000 leke/muaj
)