Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PERBALL MATERNITETIT TE RI

TEK FURRA TITO | 68 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, me dy ashensore, 68 M2, kati 4, ashensor, bosh, me kundrabufe, dho...

Botuar më 18/01/2021
25.000 leke

TIRANE

Pallatet Delijorgji | 50 M2 | 300 Euro

Kerkohet nje apartament 1+1 tek pallatet Delijorgji ose zona perreth, i mobiluar per nje shtetas italian., 50 M2

Botuar më 23/01/2021
300,00 euro/muaj

TIRANE

Don Bosko ose Zogu i Zi | 50 M2 | 20.000 Leke

Kerkohet nje garzioniere ose hyrje 1+1 prane zonave te Don Bosko, Vizion + ose Zogu i Zi., 50 M2

Botuar më 23/01/2021
20.000 leke/muaj

TEK BLLOKU

prane njesis bashkiake nr 5 | 55 M2 | 300 Euro

Epet 1+1 me qera 55 M2 ,tek Blloku , pran njesis bashkiake nr 5Me siperfaqe 55 m2Organizohet: • ambjent gatimi dhe sallon te perbashket •1 dhome• 1 tualet•1 ballkonOfrohet:• i mobiluar• ne kushte te mira• ashensorCmimi: 300€ID FI 008, 55 M2, 2 ambjente, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/01/2021
300,00 euro/muaj

ASTIRI

prane bulevardit te ri | 65 M2 | 26.000 Leke

Jepet 1+1 me qera 65 M2 ,tek astiri, pran bulevardit te riMe siperfaqe 65 m2Organizohet: • ambjent gatimi dhe sallon te perbashket •1 dhome• 1 tualet•1 ballkon•kati i 3Ofrohet:• i mobiluar• ne kushte te mira• ashensorCmimi: 26000 lekeID FI 009, 65 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/01/2021
26.000 leke/muaj

PERBALL SPITALIT AMERIKAN 3

Rruga Bedri Karapici | 55 M2 | 39.600 Euro

Shitet garsoniere ne rrugen Bedri Karapici, perball Spitalit Amerikan 3. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati qe eshte ndertim.Eshte i pajisur me kontrate porosie., 55 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 23/01/2021
39.600,00 euro

YZBERISHT

Prane Spitalit Amerikan 3 | 57 M2 | 42.750 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke , me dokumenta te rregullta, mobiluar , kati 5 me ashensor, siperfaqe 57 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 1 dhome gjumi, tualete, ballkon., 57 M2, ID:111420

Botuar më 23/01/2021
42.750,00 euro

MYSLYM SHYRI

prane ish Ekspozita | 55 M2 | 270 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, mobilim bashkohor, kati 10 me ashensor, siperfaqe 55 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, dhom gjumi, tualete, ballkon, kondicioner., 55 M2, ID 21187

Botuar më 23/01/2021
270,00 euro/muaj

NE FILLIM TE KTHESES SE KAMZES

Prane Pallateve Te Verdha | 71 M2 | 35.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke pjeserisht i mobiluar , kati 9 me ashensor, siperfaqe 71 M2. Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet,1 ballkon ., 71 M2, ID: 111419

Botuar më 23/01/2021
35.000,00 euro

RR DIBRES

tek Medreseja prane tregut te madh, brenda unaze | 59 M2 | 59.000 Euro

Shitet Ap 1+1 ne pallat Ekzistues, ( me Hipoteke), i Rikonstruktuar komplet, orientim me diell L-J-P, kati 4 ( jo i fundit ), sip 59 m2 , Apartamenti organizohet nga nje soxhorno per ndenje plus aneks gatimi, koridor, dhome gjumi e madhe, tualet me dritare, ballkon, bosh ose e mobiluar, 2 kondicioner, e sapo shtruar me parket cilesor AC4, parkim rezidencial tek pallati, uje 24 Ore., 59 M2, ID:119233

Botuar më 23/01/2021
59.000,00 euro

SIRI KODRA

Siri Kodra | 76.500 M2 | 76.500 Euro

Shitet apartament 1+1 , mundësi adoptimi 2+1 te Siri Kodra. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka orientim jug-perëndim dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara na kontaktoni., 76.500 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2021
76.500,00 euro
)