Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHTEPI NE SHITJE - LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Garunja | 65 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament 1+1+Bllk.Brenda nje kompleksi pallatesh me gjelberim dhe pamje rela...

Botuar më 07/10/2021
72.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ASTIR PRANE VILES L(ID 4111335)

Ne zonen e Astirit prane Viles L | 70 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 1+1, siperfaqe 70 m², ndodhet ne katin e 1 banim, pallat i ri, me ashensor, shitet i mobiluar, ka hipoteke. Organizohet ne ambient ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon, koridor.Shitet 53000 euro, 70 M2, Property ID : 4111335 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
53.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

Perballe Ministrise Se Drejtesise | 80 M2 | 500 Euro

Bulevardi Zogu I ,perballe Ministrise se Drejtesis jepet me qera apartament me siperfaqe 80m², 1+1 e mobiluar ne menyre luksoze , i ndodhur ne katin e 7 te nje pallati te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi : 500 €uro, 80 M2, kati 7, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit: Agjensi Imobiliare

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro/muaj

APARTAMENT NE SHITJE - SHKEMBI I KAVAJES

Shkembi i Kavajes | 60 M2 | 45.000 Euro

Shitet apartament 1+1 , ndodhet ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit .Ka dhe verande te madhe e cila mund te behet dhome tjeter, ka siperfaqe, 60 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar më 27/10/2021
45.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN E DIBRES, PRANE QSUT NE TIRANE (ID 4111336)

Rr. Dibres, prane QSUT | 68 M2 | 58.000 Euro

Shitet Apartament Kleringu 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 68 m² me dokumenta te rregullta nga firma , kati 3 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell. Pallati eshte ne fazen perfundimtare te punimeve.Shitet 58000 euro, 68 M2, Property ID : 4111336 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
58.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE - SHKEMBI I KAVAJES

Shkembi i Kavajes | 41 M2 | 23.000 Euro

Shitet gazoniere , e cila ndodhet ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit , me siperfaqe, 41 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar më 27/10/2021
23.000,00 euro

XHAMLLIKU

Xhamlliku | 53 M2 | 49.000 Euro

Shitet apartament 1+1 te Xhamlliku. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 53 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim veri-jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 53 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 27/10/2021
49.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Prane Drejtorise se Higjenes | 85 M2 | 500 Euro

Tek shkolla Osman Myderizi ,prane Drejtorise se Higjenes jepet me qera apartament me siperfaqe 85m², 1+1 e mobiluar, i ndodhur ne katin e 5-te te nje pallati te pajisur me ashensor . Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi: 500 €uro, 85 M2, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit: Agjensi Imobiliare

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro/muaj

ALI DEMI

Ali Demi | 50 M2 | 50.000 Euro

Shitet apartament 1+1 te Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 50 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor, ka orientim lindje dhe shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 50 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
50.000,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE FUSHA E AVIACIONIT | 69.8 M2 | 62.850 Euro

Apartament 1+1 ne shitje me vendodhje te Fusha e Aviacionit.Apartamenti eshte me siperfaqe 69.8 m2. Organizimi:~ Sallon ndenje~ ambjent gatimi~ 1 dhome gjumi~ 1 tualet~ ballkon~ Kompleksi eshte ndertim i ri me punime cilesore~ Ndertim i vitit 2020-2021.Apartamenti ndodhet ne katin e 5.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!, 69.8 M2

Botuar më 27/10/2021
62.850,00 euro

ASTIR

OKAZION!!!APARTAMENT 1+1 NE SHITJE PRANE KOMPLEKSIT JOLLA,NE ASTIR | 64 M2 | 60.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje me vendodhje ne Astir.Apartamenti eshte me siperfaqe 64 m2.Organizohet ne:~sallon ndenje~ambjent gatimi~1 dhome gjumi~1 tualet~ballkon.Shitet pjeserisht e mobiluar si ne foto.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne katin e 5.Apartamenti ndodhet ne nje zone te shkelqyer me vendodhje perfekte.Kompleksi eshte ndertim i ri i vitit 2020-2021.SIP, 64 M2

Botuar më 27/10/2021
60.000,00 euro
)