Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE QENDER TE TIRANES, BLV. "ZOG I",

prane Ministrise se Drejtesise | 50 M2 | 45.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Ne qender te Tiranes, blv. "Zog I",, prane Ministrise se Drejtesise, 50 M2, 45.000 leke
Kati 5
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 5, hyrje e sapo rikonstruktuar dhe mobiluar, arredim i ri, punime teper cilesore.

45.000 leke

Botuar më 14/01/2021

Telefon
)