Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE QENDER TE TIRANES, BLV. "ZOG I",

prane Ministrise se Drejtesise | 50 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Ne qender te Tiranes, blv. "Zog I",, prane Ministrise se Drejtesise, 50 M2, 350 euro
Kati 5
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 5, hyrje e sapo rikonstruktuar dhe mobiluar, arredim i ri, punime teper cilesore.

350,00 euro

Botuar më 02/08/2020

Telefon
)