Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE QENDER TE TIRANES

RRUGA DURRESIT PRANE RESTORANT PIAZZA DHE ME MUZEUN KOMBETAR | 80 M2 | 300 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
NE QENDER TE TIRANES, RRUGA DURRESIT PRANE RESTORANT PIAZZA DHE ME MUZEUN KOMBETAR, 80 M2, 300 euro i padiskutueshem
1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e re, kati 7, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Me qera super apartament 1+1, organizim i rregullt, hapesire e mjaftushme dhe kompletim i ri e cilesor, 80 M2, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Kontaktoni per me shume info dhe mundesine e nje vizite ne prone

300,00 euro/muaj

Botuar më 24/03/2020

Telefon
Email
)