Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “5 MAJI”,

ne krah te Concord Center | 51 M2 | 44.370 Euro

Ne ndertim te ri (pallat i vogel me punime teper cilesore me 8 apartamente) shitet 1+...

Botuar më 14/12/2019
44.370,00 euro

PROKURORIA E TIRANES RRUGA MINE PEZA

Prokuroria e Tiranes Rruga Mine Peza | 32 M2 | 32.000 Euro

Ne Tirane prane Prokurorise se Tiranes SHITET garsoniere me siperfaqe 32 m2. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues prane rruges Mine Peza, shume prane kafe Flora dhe rruges se Durresit. Garsoniera eshte i shtruar me parket shitet bosh dhe eshte i pershtatshm per banim ose zyre.Cmimi 32.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 32 M2, 2 ambjente, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, verande, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 15/12/2019
32.000,00 euro

ISH PARKU I AUTOBUZAVE, RR. FROSINA PLAKU

prane ISH Klubit Partizani | 49 M2 | 42.000 Euro

Shitet ap 1+1, 49 M2, bosh, ne pallat dy katesh, hyrje e vecante, mundesi shtese ose ndertim per pallat. Me hipoteke. Nuk bashkepunoj me agjensi

Botuar më 15/12/2019
42.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Mbas Gjimnazit Gjuheve te Huaja | 75 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore cdo gje e re 3 kondicionere salloni i ndare vec nga ambjenti ngrenies dhe gatimit, 75 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 14/12/2019
300,00 euro/muaj

RRUGA RRAPO HEKALI

mbi piceri Casablanca | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garzonjere, 30 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 14/12/2019
15.000 leke

RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit | 77 M2 | 400 Euro

Pallat i ri, orientim jug, dopio xham, kubature e rregullt, 77 M2, 1 ambjent, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/12/2019
400,00 euro/muaj

LAPRAKE , RRUGA ALEX BUDA

Tirane | 60 M2 | 43.000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Alex Buda, ka organizim shume te mire te ambienteve, dhe hapsira totalisht te shfrytezueshme. Ndodhet ne pallatt te ri, orjentim jug-lindje, punime teper cilesore dhe disponon hipoteke te rregullt., 60 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 14/12/2019
43.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

Tirane | 75 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 te Rruga Kavajes, eshte i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, edhe te reja ,apartamenti ndodht ne pallat te ri, me ashensor ., 75 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 14/12/2019
350,00 euro/muaj

RRUGA 5 MAJI,

prane Concord Center, | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 40 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 14/12/2019
15.000 leke

RR. PRENG JAKOVA

prane konvikteve te Inxhinierise se Ndertimit | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, dhome + dhome gatimi+banjo, 50 M2, i mobiluar, 1 muaj paradhenie

Botuar më 14/12/2019
20.000 leke

KOMUNA E PARISIT

Perballe Kika2 | 75 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 1+1 i arreduar ne menyre luksoze cdo gje e re e sapo arreduar gjithcka ne qese kati 3 me ashensore, 75 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, preferohen 2 muaj qera dhe nje garanci

Botuar më 14/12/2019
350,00 euro/muaj
)