Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE LAPRAKE

NE LAPRAKE | 52 M2 | 40000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
NE LAPRAKE, NE LAPRAKE, 52 M2, 40.000 euro
1 banjo
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Gjergj Legisi. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati egzistues shume cilesor. Eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet si dhe korridor shperndares. Shitet i pjeserisht i mobiluar. Per me teper informacione kontaktoni Jusildin ne +355673615640., 52 M2, 1 banjo

40.000,00 euro

Botuar më 15/01/2020

Telefon
Email
)