Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PEDIATRIA

Rruga Kongresi Manastirit | 50 M2 | 62.000 Euro

Totalisht i restauruar,punime te reja parket tualeti,muret, gjithcka.Lokacion fantast...

Botuar më 06/06/2023
62.000,00 euro

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej, | 60 M2 | 300 Euro

Yzberisht, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 ??2, i mobiluar . Apartam...

Botuar më 06/06/2023
300,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Rruga e dafinave | 78 M2 | 400 Euro

Te Ish Fusha e Aviacionit, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 78m2, kati i 6 ...

Botuar më 05/06/2023
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYR

Ne Rrugen Him Kolli | 68 M2 | 125.000 Euro

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli, shitet Apartament 1+1, siperfaqja 68m2, kati 9 me ashe...

Botuar më 01/06/2023
125.000,00 euro

* ISH SHESHI SHQIPONJA

Dogana | 60 M2 | 60.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 te Ish Shqiponja,Dogana.Rezidenca ku ndodhet apartamenti ofron jetese te cilesise se larte per banoret dhe i shton vlere kryeqytetit duke e vendosur ne vemendje te investimeve te huaja dhe vendase.Çdo hapesire eshte e projektuar per t’ju lehtesuar jeten rezidenteve.Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve.Apartamenti ndodhet ne faze tulle., 60 M2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, kopesht, gjendja: e re, Per me shume informacione ne lidhje me pronen na kontaktoni: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
60.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1,PAZARI I RI

RRUGA BEQIR LUGA | 43 M2 | 78.000 Euro

Pallat ekzistues kati 4 pallati 5 katesh.Orjentimi lindje- perendim.Punime te reja lluksi ., 43 M2

Botuar më 07/06/2023
78.000,00 euro

* RRUGA E DIBRES

Rruga e Dibres | 69.73 M2 | 108.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 te Rruga e Dibres.Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve.Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese te mire.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri i sapo perfunduar i cili eshte gati per banim., 69.73 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 07/06/2023
108.000,00 euro

* PROFARMA

Kompleksi TDT | 75 M2 | 400 Euro

Jepet me Qira Apartament 1+1 te Kompleksi TDT,Profarma.Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve.Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese te mire.Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto dhe eshte i pabanuar me pare., 75 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro

SHTEPI ME QERA - MBI TREGUN ELEKTRIK, PRANE KOMPLEKSIT GRAND,

rr. "Naum Prifti" | 70 M2 | 25.000 Leke

Ne shtepi private jepet me qera 1+1, sip, 70 M2, kati 2, i mobiluar, hyrje e rregulluar.

Botuar më 07/06/2023
25.000 leke

SHITET APARTAMENT 1+1,PAZARI I RI

RRUGA BEQIR LUGA | 53 M2 | 92.000 Euro

Pallat ekzistues kati 4 pallati 5 kateshOrjentimi lindje- perendimPunime te reja lluksi, 53 M2

Botuar më 07/06/2023
92.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - KOMPLEKSI TIRANA GOLDEN PARK RRUGA E KAVAJES

Perballe spitalit American 3 | 64 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 64 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 07/06/2023
30.000 leke/muaj

SHITET AP 1+1 NE DON BOSKO 76.000€

. | 62 M2 | 76.000 Euro

Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, ashensor, siperfaqe 57 M2 me Hipotek dhe 62 m2 me te perbashket, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor, dhom gjumi, tualete, ballkon, orientim jug perendim. Cmimi 76.000 €., 62 M2

Botuar më 07/06/2023
76.000,00 euro

SHTEPI ME QERA RR. "HAXHI HYSEN DALLIU",

300m larg fakultetit te shkencave te natyres | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, kati 1, ashensor, i mobiluar

Botuar më 07/06/2023
20.000 leke

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH HEKURUDHA !- ATLANTIC75188

Durres | 72 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament ne plazh hekurudha me nje siperfaqe totale prej 72 m2, ku 66.5 jane ne certifikate.Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje e bashkangjitur me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet edhe dy ballkone.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ,te administruar edhe eshte i pajisur me ashensor., 72 M2, Pallati eshte i survejuar me kamera edhe gjithashtu ka parkim private per banoret.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni !

Botuar më 07/06/2023
75.000,00 euro
)