Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURP...

Botuar më 23/11/2020
48.000,00 euro

ZONA PERBALL MATERNITETIT

Prane furres tito, bulevard | 65 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 65mw ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me 2...

Botuar më 19/11/2020
58.000,00 euro

MBI XHAMLLIKUN

Pran varrit te bamit, oxhakut, prane dine camit | 56 M2 | 45.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh me tulla te bar...

Botuar më 18/11/2020
45.000,00 euro

PRANE OXHAKUT SHKOLLA E BASHKUAR

Prane Oxhakut Shkolla e Bashkuar | 54 M2 | 48.000 Euro

Në Tiranë pranë Oxhakut SHITET apartament 1+1 me sipërfaqe neto 54 m2. Apartament...

Botuar më 17/11/2020
48.000,00 euro

RRUGA MIKEL MARULI (ASTIRI) PRANE BAR OSLO

Zona e Astirit prane Bar Oslo | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepte me qera 1+1 (soxhorno e madhe, gjome gjumi si dhe koridor i bollshem) pjeserisht e mobiluar ne katin e trete ne nje pallat te ri ne zonen e Astirit 50m nga unaza., 75 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/11/2020
20.000 leke/muaj

TEK KRYQEZIMI I OXHAKUT

Rr. Kongresi i Manastirit | 60 M2 | 50.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, e pershtatshme per biznes

Botuar më 23/11/2020
50.000,00 euro

OKAZION. KOMPLEKSI PANORAMA

PRANE HIPOTEKES, | 80 M2 | 75.000 Euro

SHITET APARTAMENTI 1+1 ME SIPERFAQE 80M2 NE KATIN E 13 TE NJE PALLATI TE RI ME 2 ASHENSOR NE NJE NGA KOMPLEKSET ME TE MIRA TE TIRANES KOMPLEKLSI (PANORAMA) I NDHUR PRANE HIPOTEKES NDERMJET ZOGUT TE ZI DHE BULEVARDIT ZOGU 1, PLANIMETRI E RREGULLT ORIENTIM ME DIELL, DISPONON CERTIFIKAT PRONESIE, 80 M2, kati 13, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2020
75.000,00 euro

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURPLANIMETRI E PERSHKRIM: Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe totale 65m2 dhe me siperfaqe neto:59m2 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor te ri, i pa demtuar nga termeti., 66 M2, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, Me certifikat pronesie

Botuar më 23/11/2020
48.000,00 euro

TEK RRUGA TEODOR KEKO

tek rruga Teodor Keko | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera aparament 1+1 tek rruga Teodor Keko me sip 60 m2, apartamenti ndodhet ne pallat i ri ne katin e 6-te. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome gjumi, ballkon, tualet. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone kontakto ne numrin +355 69 765 3806., 60 M2, 1 banjo

Botuar më 23/11/2020
250,00 euro

BRRYLI

Pallati buze bulevardit | 80 M2 | 84.000 Euro

Shitet apartanenti 1+1 me siperfaqe 80m2 ne katin e 6 te nje pallati te ri 8 katesh ne zonen e brrylit, apartamenti eshte totalisht i rinovuar dhe i mobiluar me mobilim cilesor, 80 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/11/2020
84.000,00 euro

SHKOLLA E BALETIT

bar mota | 55 M2 | 72.000 Euro

Shitet, 55 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipotek

Botuar më 23/11/2020
72.000,00 euro

FRESK

prane shkolles se re | 84 M2 | 42.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 i modifikushem ne 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri ne proces hipotekmi, 84 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/11/2020
42.000,00 euro

VASIL SHANTO

prane Hotel Diplomat | 45 M2 | 30.000 Leke

Vasil Shanto, prane Hotel Diplomat 1, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 45 m2, kati i 2 ne pallat egzistues. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i pajisur i gjithi me elektroshtepiake te reja, i perbere nga dhome gjumi, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, tualet me dritare. Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket.Jepet me qera 30000 Lek ne muaj, 45 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/11/2020
30.000 leke/muaj

FRESK

perball stokholmit, prane kompleksit 3d, rruga dalip topi | 62 M2 | 38.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 62m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor me punime teper cilesore, 62 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, certifikata ne proces

Botuar më 23/11/2020
38.000,00 euro
)