Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURP...

Botuar më 23/11/2020
48.000,00 euro

ZONA PERBALL MATERNITETIT

Prane furres tito, bulevard | 65 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 65mw ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me 2...

Botuar më 19/11/2020
58.000,00 euro

MBI XHAMLLIKUN

Pran varrit te bamit, oxhakut, prane dine camit | 56 M2 | 45.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh me tulla te bar...

Botuar më 18/11/2020
45.000,00 euro

PRANE OXHAKUT SHKOLLA E BASHKUAR

Prane Oxhakut Shkolla e Bashkuar | 54 M2 | 48.000 Euro

Në Tiranë pranë Oxhakut SHITET apartament 1+1 me sipërfaqe neto 54 m2. Apartament...

Botuar më 17/11/2020
48.000,00 euro

TEK RRETHRROTULLIMI I ZOGUT TE ZI.

tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi. | 50 M2 | 280 Euro

Jepet me qira apartament tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi. Apartamenti organizohet me sallon.dhomne dhe tualet. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te pershtatshme dhe ofron lehtesira te medha per nje jete komode. Per informacione me te detajuara per apartamentin kontaktoni Fatimen ne numrin e telefonit 0694506855., 50 M2, 1 banjo

Botuar më 23/11/2020
280,00 euro

QENDER, RRUGA CAMERIA

Qender, Rruga Cameria | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, kati i 2, me siperfaqe 70 m2, apartamenti eshte totalisht i rikonstruktururar, apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi, salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit dhe ngrenies, wc me dritare, kondicioner, dhomat e shtruara me parket. Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, ne zone shume te mire dhe me facilitete te shumta., 70 M2, Property ID : 4219055 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2020
300,00 euro

RR. RIZA CEROVA

tek Medreseja | 72 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, pallat i ri, 72 M2, kati 2, ashensor, ambjent gatimi, 1 ballkon, i mobiluar, ne kushte bashkekohore me te gjitha te reja, per nje cift. Jo agjensi

Botuar më 23/11/2020
350,00 euro

RRUGA E DIBRES, PRANE FARMACISE 10

Rruga e Dibres, prane Farmacise 10 | 74 M2 | 57.700 Euro

Shiten apartamente 1+1 ne pallat te ri, bosh, ndertim i ri dhe shume cilesor. Apartamentet jane te perbere nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, tualeti dhe ballkoni, orientim me diell.ne katin e 4 apartament 1+1 me siperfaqe 73.7 m²,ne katin e 9 apartament 1+1 me siperfaqe 71.4 m²., 74 M2, Property ID : 4111136 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2020
57.700,00 euro

RR. “XHANFIZE KEKO”,

ne zone te mire, tek stacioni i autobuzit i Kinostudios dhe Porcelanit, prane Restorant Molla | 45 M2 | 6.500 Leke

Jepet me qera garsoniere, 45 M2, kati 3, i mobiluar, Jepet per vajza ose ndarje qeraje

Botuar më 23/11/2020
6.500 leke/person

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

Ne hyrje te rruges Myslym Shyru, perballe shkolles Sabaudin Gabrani | 60 M2 | 35.000 Leke

Apartament 1+1,, 60 M2, 1 ambjent, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/11/2020
35.000 leke/muaj

RRUGA NJAZI MEKA

. | 56 M2 | 43.000 Euro

Informacion mbi apartamentin:• Sipërfaqja e apartamentit: 56 m2.• Kati i 5 .Organizimi :• Ambient ndenje.• Ambient gatimi me vete.• 1 Dhomë gjumi.• 1 Tualet me dritare.• Dhome tharje.Cilësime të tjera:• Orientimi Jug-Veri.• Totalisht i investuar dhe I mobiluar.• Kubaturë e rregullt.• Me dokumentacion të rregull, 56 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi

Botuar më 23/11/2020
43.000,00 euro

KOMPLEKSI GREEN CITY

Karburant kastrati unaza e re | 70 M2 | 7.700 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje ,vajza te jete korekte, 70 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2020
7.700 leke/person

RRUGA ALI DEMI

fusha ali demi | 72 M2 | 300 Euro

Informacion mbi apartamentin:• Kati I 2 banim.• Sipërfaqja e apartamentit : 72 m2.• Orientimi : Perëndim.• Dokumentacioni : Me Hipotekë.Apartamenti jepet i mobiluar dhe disponon:• Salloni Ndenjes.• Kuzhina• Dhomë gjumi.• Tualeti.• 1 Ballkon.• Korridor shpërndarës.• Ndërtim i ri.• Ashensor.• Dopio xham.• Ndërtime cilësore., 72 M2, 1 ambjent, kati 3, totali i kateve 10, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2020
300,00 euro/muaj

KINOSTUDIO

Posta Tranzit | 35 M2 | 14.000 Leke

Garzionere shtepi private, 35 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Garzionere e mobiluar

Botuar më 23/11/2020
14.000 leke/muaj
)