Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 70 M2 | 330 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Myslym Shyri, Myslym Shyri, 70 M2, 330 euro
I mobiluar, gjendja: shume e mire
Përshkrim

Apartament me qira 1+1, me vendodhje te Myslym Shyri.Apartamenti eshte i organizuar nga sonxhorno bashk me kuzhinen plus 1 dhome gjumi.Ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 3Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron larmishmeri fasiliteteshApartamenti jepet totalisht i mobiluar, 70 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

330,00 euro/muaj

Botuar më 11/09/2019

Telefon
Email