Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ASTIR PRANE VILA L (ID 4111304)

Ne Astir prane Vila L, | 61.5 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, Me Siperfaqe 61.5 m² me Hipoteke, Kati 4 Pallat i Ri me Ashen...

Botuar më 30/07/2021
45.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ASTIR PRANE VILA L (ID 4111304)

Ne Astir prane Vila L, | 61.5 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, Me Siperfaqe 61.5 m² me Hipoteke, Kati 4 Pallat i Ri me Ashen...

Botuar më 28/07/2021
45.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Pas Globe | 64 M2 | 58.240 Euro

Shitet apartament 1+1+bllk. Pallat i ri, disponon certifikate pronesie. Shitet bosh.,...

Botuar më 26/07/2021
58.240,00 euro

PALLATET AGIMI

Prane Kafe Roma | 55 M2 | 30.000 Leke

Jepet apartament 1+1 pallat ekzistues buze rruges kryesore ,hyrja disponon kushte min...

Botuar më 26/07/2021
30.000 leke/muaj

OKAZION!!! KOMPLEKSI FIORE DI BOSKO

Rruga Don Bosko | 73 M2 | 73.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 73 M2, Kati 6. Pallat i ri me hipoteke. Punime shume cile...

Botuar më 26/07/2021
73.000,00 euro

RR.E KAVAJES

KOMPLEKSI ARLIS SQUARE 21 | 76 M2 | 420 Euro

Apartament 1+1 me qera me sip. 76 m2.Organizohet:~ Sallon~ Ambjent gatimi~1 dhome gjumi~1 tualet~1 BallkonApartamenti eshte totalisht i ri, i pabanuar me pare.Vetratat jane termike prej alumini me xham triplex dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.Pajisjet hidrosanitare jane inkaso. Muret ndares me korridorin dhe apartamentet e tjera perbehen nga 2 mure me trashesi 10 cm.SIP, 76 M2, kati 9, bosh, gjendja: e re, Si dhe shtrese prej pambuku ne mes me trashesi 5 cm qe sherben kundra akustikes si dhe per termoizolim.Ashensoret jane nder markat me te mira ne treg.

Botuar më 31/07/2021
420,00 euro/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA ELBASANIT

perball 7 xhuxhave | 57 M2 | 300 Euro

Me siperfaqe 57 m2 kati 4Organizohet:•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•1 dhome gjumi•1 tualet •1 ballkonOfrohet:•pa ashensor•kondicioner• e mobiluarCmimi qera: 300 euro +1 muaj garanciID BS-034, 57 M2, 1 banjo

Botuar më 31/07/2021
300,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA

Myslym Shyri | 50 M2 | 35.000 Leke

Me siperfaqe 50 m2 kati 3Organizohet:•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•1 dhome gjumi•1 tualet •1 ballkonOfrohet:•pa ashensor•kondicioner• e mobiluarCmimi qera: 35000 ALL +1 muaj garanciID BS-035, 50 M2, 1 banjo

Botuar më 31/07/2021
35.000 leke

XHAMLLIKU

Prane karburantit, | 57 M2 | 57.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 mund te modifikohet ne 2+1 me nje dhome te vogel per 1 femij ose 2 me krevat marinari, apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, 57 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, Disponon dekumentacion te plote

Botuar më 31/07/2021
57.000,00 euro

MBI KRISTALI

Rruga bill klinto, prane rrethit | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne katin e 3 te nje pallti te ri , apartamenti eshte totalisht i arreduar me mobilim teper cilesor, 70 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 31/07/2021
30.000 leke/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

Pran big marketit | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartamenti 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ne zone. E myslym shyrit rreshti i 2 i pallateve, apartamenti eshte totalisht i mobiluar,, 60 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 31/07/2021
35.000 leke/muaj

GLOBI

Prane ti | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartmenti 1+1 ne katin e 3 te nje vile private e ndare ne forme pallti me hyrje me vete per qeradhenje, 60 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 31/07/2021
30.000 leke/muaj

FRESKU

Tek Karburanti | 60 M2 | 27.000 Leke

Jepet apartament me qera ne fresk pa shkuar tek karburanti. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje palla te ri me ashensor> Apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte i shtruar me parket. Agjensia Real Home, 60 M2

Botuar më 31/07/2021
27.000 leke

DISPONOJM APARTAMENT 1+1 ME QERA AFER KRISTAL CENTER

Rruga Bill Klinton | 65 M2 | 30.000 Leke

Disponojm apartament 1+1 me qera afer Kristal Center.Apartamenti organizohet ne 2 ambjente, sallon edhe ambjent gatimi+ nje dhome gjumi dhe tualet . Jepet totalisht i mobiluar .Apartamenti ndodhet ne nje zone te aksesueshme dhe fasilitete te ndryshme sepse ka nje lokacion shum te mire., 65 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 31/07/2021
30.000 leke/muaj

PRANE OSLO BRRYL DHE XHAMLLIKUT

Okazion | 55 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 55m2 ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh i ndodhur ne rrugen hoxha tasim prane oslo Brryl dhe xhamllikut, zone elitare, teper e pershteshme si per banim apo per qeradhenje, 55 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon

Botuar më 31/07/2021
53.000,00 euro
)