Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZE E RE,

pallati Unik, | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 5, hyrje e mobiluar. Lirohet shtepia ne dt.1 Tetor

Botuar me 15/09/2018
25.000 leke

NE FUND TE RRUGES SE BARRIKADAVE,

rr. "Reshit Petrela", ne qender te Tiranes, ne zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme (shkolle, spitale, markete, etj) | 50 M2 | 45.000 Euro

Shitet dubleks, i ndare ne 2 kate, respektivisht 10 dhe 40m², sip. totale, 50 M2, Me hipoteke, certifikate pronesie.

Botuar me 21/09/2018
45.000,00 euro

RR. "NIKO AVRAMI",

tek Shkolla Ramazan Jarani, | 56 M2 | 4.600.000 Leke

Shitet 1+1, 56 M2, kati 3, me hipoteke. Hyrje e rregulluar ne menyre bashkohore

Botuar me 21/09/2018
4.600.000 leke

RRUGA E KAVAJES

ish parku i autobuzave pallat i ri ngjitur me globe | 85 M2 | 280 Euro

Jepet me qera 1+1, 85 M2, kati 4 me 2 ashensor e kompletuar me te gjitha pajisjet apartament luksoz per te huaj paradhenie 3 muaj

Botuar me 21/09/2018
280,00 euro

RR."MYSLYM KETA"

tek kafe e Remes | 40 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar me 20/09/2018
10.000 leke

RR.TELI NDINI

prane xhamllikut | 30 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera dhome e pershtatshme per 2 djem, 30 M2, 1 banjo

Botuar me 20/09/2018
14.000 leke

RRUGA QEMAL STAFA

PALLATI 15 | 53.8 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 53.8 M2, kati 1, me dokumenta

Botuar me 20/09/2018
55.000,00 euro

SHKOLLA BASHKUAR,

buze rruge, | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 4, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 20/09/2018
25.000 leke

TIRANE , KOMBINAT , RR.ENRIKO TELINI

Perball Ish Zjarrfikses | 40 M2 | 13.000 Leke

40 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 20/09/2018
13.000 leke/muaj

DURRES! LAGJIA 18, RR. "A. GOGA"

prane spitalit, | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ap. 1+1,, 60 M2, kati 2, 1 banjo, i kompletuar

Botuar me 20/09/2018
15.000 leke

DURRES! LAGJIA 17, RR. "VELLAZERIMI",

TEK UNAZA E RE E DURRESIT, (prane tregut te madh industrial) | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera, ap. 1+1, (kati I i nje shtepie private), 50 M2, 1 banjo, e kompletuar ne kushte bashkohore, me vend parkimi, hyrje me vete, internet falas, e pershtatshme per studente ose familjare

Botuar me 20/09/2018
15.000 leke