Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

!!OKAZION PER PAK DITE NXITONI TE PERFITONI.. APARTAMENT NE SHITJE TEK PEDIATRIA

Rruga Kongresi Manastirit | 50 M2 | 64.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne ndertim ekzistues eshte i sapo investuar. Ndodhet ne katin e 2...

Botuar më 28/09/2023
64.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Ola Fast | 62.4 M2 | 105.000 Euro

Komuna e Parisit , pran lulishtes , shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62.4 m2, me H...

Botuar më 24/09/2023
105.000,00 euro

RRUGA BARDHYL PRANE FARMACISE NR 10 , SHITET APARTAMENT 1+1, 75,000 €URO

prane Farmacise nr 10 | 50 M2 | 75.000 Euro

Rruga Bardhyl prane Farmacise nr 10 , shitet apartament 1+1, 75,000 €uroApartament...

Botuar më 24/09/2023
75.000,00 euro

TEK KOMPLEKSI PANORAMA

Kompleksi Panorama | 68 M2 | 48.000 Leke

Tek Kompleksi Panorama jepet me qera apartament 1+1, 68 ??2 i mobiluar. Apartamenti ...

Botuar më 24/09/2023
48.000 leke/muaj

SHESIM APARTAMENT 1+1 ME CMIM OKAZION NE SELITE MBI UNIVERSITETIN MARIN BARLETI

Rr. Hasan Vogli | 49.9 M2 | 59.880 Euro

90% e punimeve kane perfunduar..Objekti ka cilesi te larte ndertimi.Objekti parashiko...

Botuar më 07/09/2023
1.200,00 euro/m²

JEPET ME QERA 1+1 - PRANE KOMPLEKSIT DELIJORGJI

ne zone te mire | 65 M2 | 42.000 Leke

Jepet me qera 1+1, pallat i ri mobilim i ri.Preferojme familjare.Nuk bashkepunojme me agjensi, 65 M2, kati 6, ashensor, i mobiluar

Botuar më 02/10/2023
42.000 leke

SHTEPI ME QERA - RRUGA HYSEN LOCI

Ali Dem ,Kryegjyshata | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet apartament me qera 1+1 komplet i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket, 60 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pallati 10,shkalla 1

Botuar më 02/10/2023
30.000 leke

GARSONIERE ME QERA - MIHAL GRAMENO

TE MINIBASHKIA | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 02/10/2023
25.000 leke

NDARJE QERAJE - RR. KOMUNA PARISIT! TEK LULISHTJA

ne godine 6-kateshe | 35 M2 | 11.000 Leke

Jepen me qera garsoniere vetem per 2-3 vajza, te arreduara me elektroshtepiake, totalisht te kompletuara, hyrje bashkohore, sip. e seciles dhome, 35 M2, Arrredim teper komod, kuzhine me vehte, tualet. Çmimi i garsoniere per 2 persona 13.000 leke/secila. Çmimi per 3 persona

Botuar më 02/10/2023
11.000 leke/person

SHITET APARTAMENT 1+1 MIDIS RRUGES SE KAVAJES DHE MYSLYM SHYRIT NE TIRANE (ID 4111564)

Rruga e Kavajes | 68 M2 | 125.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne Ndertim te Ri me ashensor. Siperfaqe 68 m² Bruto, Kati 9 (jo fundit), Apartamenti ndodhent ne nje zone shume te kerkuar dhe me facilitete, vetem 5 minuta larg qendres, shitet i mobiluar si ne foto, Planimetri e rregullt. Organizohet ne: dhome gjumi, dhome ndenje, korridor shperndare, tualet (me dritare). shkalle me ndricim natyral, orientimi Jug-Lindje.SHITET 125000 euro, 68 M2, Property ID : 4111564 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/10/2023
125.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ASTIR PRANE VILA L NE TIRANE (ID 4111536)

Astir prane Vila L | 68.9 M2 | 68.900 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne Ndertim te Ri (me Fasade te Perfunduar), Siperfaqe totale 68.9 m² (Siperfaqe neto 59.90 m² Hapsire e brendshme), Kati 5, bosh. Planimetri e rregullt. Organizohet ne: dhome ndenje me aneks gatimi, dhome gjumi, korridor, tualeti dhe ballkoni. Pallati eshte i viteve te fundit 2022-2023. Shitet 68900 euro, 68.9 M2, Property ID : 4111536 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/10/2023
68.900,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Kompleksi Aura | 77.4 M2 | 92.000 Euro

Rruga Dritan Hoxha prane Universitetit Zoja e Keshillit Mire. tek Kompleksi AURA, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 77.4 m2, kati 7, pallat i ri ne ndertim,(faze suvaje)me 2 ashensore. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi me garderobe, tualet, korridor dhe ballkon. Orientimi Jug/Lindje.Shitet 92 000 Euro, 77.4 M2, 1 banjo

Botuar më 02/10/2023
92.000,00 euro

ASTIR RESIDENCA FUTURE HOME

RRUGE TEODOR KEKO | 67 M2 | 350 Euro

JEPET ME Qira 1+1+parkim bosh per zyre !, 67 M2, kati 8, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 02/10/2023
350,00 euro/muaj

TE RRETHI YZBERISHT "GRAND GALLERY "

RRUGA 3 DESHMORET | 67 M2 | 450 Euro

JEPET ME QIRA 1+1+ POST PARKIM (mobilim i ri ), 67 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 02/10/2023
450,00 euro/muaj

TE RRETHI YZBERISHT "GRAND GALLERY "

RRUGA 3 DESHMORET | 67 M2 | 450 Euro

JEPET ME QIRA 1+1+ POST PARKIM (mobilim i ri ), 67 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 02/10/2023
450,00 euro/muaj
)