Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PEDIATRIA

Rruga Kongresi Manastirit | 50 M2 | 62.000 Euro

Totalisht i restauruar,punime te reja parket tualeti,muret, gjithcka.Lokacion fantast...

Botuar më 06/06/2023
62.000,00 euro

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej, | 60 M2 | 300 Euro

Yzberisht, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 ??2, i mobiluar . Apartam...

Botuar më 06/06/2023
300,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Rruga e dafinave | 78 M2 | 400 Euro

Te Ish Fusha e Aviacionit, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 78m2, kati i 6 ...

Botuar më 05/06/2023
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYR

Ne Rrugen Him Kolli | 68 M2 | 125.000 Euro

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli, shitet Apartament 1+1, siperfaqja 68m2, kati 9 me ashe...

Botuar më 01/06/2023
125.000,00 euro

TEK PAZARI I RI

rruga Tefta Tashko Koco prane Market Arber | 54 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament me siperfaqe 54 m², 1+1 i mobiluar, i ndodhur ne katin e 2-te te nje vile me hyrje me vete . Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi 400 €uro ., 54 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj

ASTIR

Astir | 68 M2 | 30.000 Leke

Jepet Apartament me qira 1+1 ne Astir .Apartamenti organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon, ndodhet ne katin 3 banim ne nje pallat te miradministruar me ashensor !Per me shume ju lutem me kontaktoni !, 68 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
30.000 leke/muaj

SHITET APARTAMENT 1+1+BLLK TEK RR.E ELBASANIT

Perballe Universitetit Luarasi | 62 M2 | 130.000 Euro

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenjeje + ambient gatimi, dhome gjumi, ballkon dhe tualetZone mjaft e preferuar per banim e investim, 62 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Me certifikate pronesie.

Botuar më 07/06/2023
130.000,00 euro

JEPET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR, 350 EURO

Perballe Bar Loft | 68 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera, plotesisht i mobiluar, i pabanuar me pare, ndodhet ne katin e fundit ne pallat me ashensor, 68 M2, 2 ambjente, kati 9, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
350,00 euro/muaj

NE KRYQEZIMIN E RRUGES SE DIBRES ME RRUGEN NIKO AVRAMI

prane Hotel Gjilani | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin 3-te te nje pallati pa ashesnor. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 350 Euro, 60 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
350,00 euro/muaj

21 DHJETORI

Kompleksi Magnet | 70 M2 | 450 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 te Kompleksi Magnet.Apartamenti organizohet ne ambient ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.Ndodhet ne katin e 3-te .Cmimi eshte Neto, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
450,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA : APARTAMENT 1+1/ZONA 21 DHJETORI

pranë market Joena | 65 M2 | 350 Euro

Apartament 1+1, me sipërfaqe 65 m², kt 9- banim tek kompleksi Rrapushi I përbëre nga një sallon ndenje & ambjent gatimi, dhomë gjumi, korridor, ballkon si dhe 1 tualet. Preferohen familjarë dhe afat gjatë. Jo kafshë shtëpiake., 65 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
350,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA NDRE MJEDA

afer nyjes se betonit | 30 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar, PER DJEM

Botuar më 07/06/2023
13.000 leke

RADHIME

Shitet, Apartament 1+1, Radhime PRO+32103 | 122 M2 | 29.816.800 Euro

• Kati 4• Sipërfaqe 70.09 m2 (neto)• Sipërfaqe 122.20 m2 (bruto)• Sipërfaqe verande 20.3 m2• Ambiente te gjelbera 18.6 m2• Ambient ndenje dhe ambient gatimi• Dhome gjumi• Tualet• Ballkon• Verande e gjelberuar• Ndodhet ne vije te pare, me pamje nga deti• Projekte dhe arkitekture bashkekohore• Cilesi e larte ndertimi• Ndertimi i ri i vitit 2023• Aktualisht jane ne faze grop, 122 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
244.400,00 euro/m²

RRUGA E BOGDANVE

Rruga e Bogdanve | 58 M2 | 400 Euro

Ofrohet apartament 1+1 per qira tek Rruga e Bogdanve me siperfaqe 58m2.Apartamenti eshte i organizuar nga nje koridor qe ben shopendarjen ne soxhorno, nje dhome gjumi te bollshme edhe nje tualet me dritare .Zona ku ndodhet apartamenti ofrone shume facilitet si farmaci markete dhe eshte shume prane Qendres .Per me shume informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni, 58 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj
)