Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LINZE,

perballe Lokal i Stafes, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1, bosh, kate te ndryshme. sip.70 dhe, 100 M2, pa...

Botuar më 21/01/2020
20.000 leke

TE KOMUNA PARISIT

te kikat e Vjetra | 70 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 1+1 i rikonstruktuar dhe mobiluar shume mire, 70 M2, kati 9, 1 banjo, a...

Botuar më 20/01/2020
320,00 euro/muaj

RR. ALI DEMI

tek azili i pleqve | 70 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1 me hipotek, 70 M2, kati 2

Botuar më 28/01/2020
60.000,00 euro

MISTO MAME

Misto Mame | 50 M2 | 42.000 Euro

Shitet 1+1 ne misto mame . Apartamenti eshte i oranizuar ne nje soxhorno me gatimin e perbashket , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet . Shitet i mobiluar ., 50 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/01/2020
42.000,00 euro

BUZE UNAZES DHE NE KRAH TE ARKIVIT TE SHTETIT

pallati perballe Gjykates se Krimeve te renda | 61 M2 | 65.000 Euro

Shitet 1+1, 61 M2, kati 5, me diell e drite gjithe diten

Botuar më 28/01/2020
65.000,00 euro

TEK KOMPEKSI ÇABEJ,

ne zone te mire | 77 M2 | 53.900 Euro

Shitet 1+1, 77 M2, kati 3, me garazhd, me hipoteke.

Botuar më 28/01/2020
53.900,00 euro

NE QENDER TE QYTETIT TE PATOSIT

Lagjia 1 Maj, prane Stacionit te Autobuzave | 60 M2 | 11.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 5, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, Me hipoteke

Botuar më 28/01/2020
11.000,00 euro

KOMPLEKSI KIKA

komuna e parisit | 69 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 69 M2, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/01/2020
35.000 leke

GJIROKASTER

perball kinoteatrit | 54 M2 | 27.000 Euro

Shitet 1+1 me mundesi shtese ne 3+1, 54 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, i mobiluar, gjendja: e mire, shitet per arsye transferimi

Botuar më 28/01/2020
27.000,00 euro

TEK 7 XHUXHAT

Tek 7 Xhuxhat | 80 M2 | 400 Euro

Jepet Apartament 1+1 kati 4 me ashensore apartamenti eshte ne pozicion Juglindje me pamje fantastike nga qyteti perreth, 80 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/01/2020
400,00 euro/muaj

RRUGA SALI NIVICA

prane Tregut Elektrik, Tirane | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, jepet per familjare

Botuar më 28/01/2020
30.000 leke/muaj

RR. BAJRAM CURRI

tek pallati 1 Maji | 54 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 54 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 28/01/2020
25.000 leke/muaj
)