Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMUNA E PARISIT

Kompleksi Niku Konstruksion | 75 M2 | 300 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Komuna e Parisit, Kompleksi Niku Konstruksion, 75 M2, 300 euro i padiskutueshem
2 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 2, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Jepet me qera Apartament 75 m2 1+1 te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ne te cilen ndodhet dhe kendi i gatimit , dhoma e gjumit e cila ka dalje ne ballkon dhe tualeti .Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe eshte pjese e nje kompleksi te ri te sapoperfunduar i cili ofron te gjitha facilitetet e nevojshme .Per me teper informacin na kontaktoni ne C:0686051414, 75 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

300,00 euro/muaj

Botuar më 15/01/2020

Telefon
Email
)