Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PRANE BULEVARDIT TE RI

Jordan Misja | 70 M2 | 210 Euro

Jepet me Qera apartament 1+1 midis rruges Don Bosko dhe Jordan Misja. 2 minuta nga bu...

Botuar më 29/05/2020
210,00 euro/muaj

RR. PRENG BIBE DODA, TIRANE

Ngjitur me Shkollen Vasil Shanto | 67 M2 | 250 Euro

Jepet me qira apartament 1+1, kati i katert, me dy banjo, e mobiluar totalisht, me kondicioner, e rikonstruktuar ne menyre moderne. Prona ndodhet ngjitur me shkollen Vasil Shanto, buze rruges kryesore dhe 500m larg ish-bllokut. Perballe ka Universitetin Europian te Tiranes dhe Universitetin Mesdhetar., 67 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Lirohet ne fund te muajit Qershor 2020

Botuar më 29/05/2020
250,00 euro/muaj

RR. "MYSLYM SHYRI"

prane Lokal Lule Bora, jepet me qera | 100 M2 | 350 Euro

1+1, 100 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 29/05/2020
350,00 euro

RRUGA "5 MAJI",

ne fillim te saj | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, i mobiluar, e pershtatshme per cift, parking per makine, kushte komode.

Botuar më 29/05/2020
20.000 leke

ASTIRI BAR 2 PALMAT

Bar 2 Palmat | 64 M2 | 38.000 Euro

Ne Tirane prane Bar 2 Palmat SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 63,4 m2. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte ne proces Hipotekimi.Cmimi 38.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 64 M2, 2 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/05/2020
38.000,00 euro

NE BLLOK

Tek Kafe Roma | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament 1+1. Sip, 60 M2, Kati 5 jo i fundit. Pallat ekzistues. Hyrje e restauruar totalisht dhe e kompletuar me cdo gje.

Botuar më 29/05/2020
350,00 euro/muaj

OKAZION!!! TEK FUSHA AVIACIONIT

Kompleksi i pallateve Turdiu | 70 M2 | 51.100 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 70 M2, Kati 4. Pallat i ri ne ndertim. Punime shume cilesore. Me sistem kapote.

Botuar më 29/05/2020
51.100,00 euro

RR. "TEODOR KEKO", PERBALLE KASTRATIT

ne rruge kryesore | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 75 M2, i mobiluar

Botuar më 29/05/2020
25.000 leke

RRUGA JORDAN MISJA

(RRUGA VJOSA) | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 29/05/2020
20.000 leke

RR. HOXHA TAHSIM

ish Rozafa | 80 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 1, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 29/05/2020
28.000 leke

TEK TREGU ELEKTRIK

rruga Petro Nini Luarasi | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 75 M2, kati 2, 2 banjo, i mobiluar, arredim i ri. Preferohet cift.

Botuar më 29/05/2020
30.000 leke
)