Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER APARTAMENT NE SHITJE! SHKOLLA E KUQE

shitet | 68 M2 | 85.000 Euro

1+1. Sip, 68 M2, Kati 2. Pallat i vitit 2021. Ne perfundim te punimeve. Ndertim shume...

Botuar më 09/04/2021
85.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA BILL KLINTON,

Kodra e Diellit | 70 M2 | 70.000 Euro

Me siperfaqe 70m2. Kati i 2Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•1 dhom gjumi•1 tualet•1 ballkonOfrohet:• i mobiluar• ne kushte te mira • me hipotek• pallat i ri me ashensor• punime cilesore• pozicjon shum i mire gjeokrafikCmimi :70.000€ ID MM 129, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 13/04/2021
70.000,00 euro

RR. "HAXHI DALLIU", NR 5,

ne zone shume te mire | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoneire per banim ose zyre, kati II inje vile, sip, 40 M2, i mobiluar, jo agjensi.

Botuar më 13/04/2021
20.000 leke

PALLATET AGIMI

Te Kinema Agimi | 59 M2 | 30.000 Leke

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht ,ambjent komod lokacion perfekt pallat ekzistues i restauruar, 59 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/04/2021
30.000 leke/muaj

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1

tek Sheshi Willson | 45 M2 | 370 Euro

Me siperfaqe 45m2. Kati 3Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• 1 dhome gjumi • 1 tualet • 1 ballkonOfrohet:• i mobiluar • me pllaka• Ne kushte shume te mira • kondisjoner• pamje nga rruga kryesoreCmimi : 370EUR + 1 muaj garanci ID MM 130, 45 M2, 1 banjo

Botuar më 13/04/2021
370,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 TEK DON BOSKO

prane vizion plus | 68 M2 | 300 Euro

Me siperfaqe 68m2. Kati 2Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• 1 dhome gjumi • 1 tualet • 1 ballkonOfrohet:• i mobiluar • me pllaka• Ne kushte shume te mira • kondisjonerCmimi : 300EUR + 1 muaj garanci ID MM 131, 68 M2, 1 banjo

Botuar më 13/04/2021
300,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN E KAVAJES, PRANE RAIFFAISEN BANK NE TIRANE (ID 4129130)

Rr. Kavajes, prane Raiffaisen Bank | 95.2 M2 | 93.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 95.2 m², kati 2, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, depo, ballkon, orientimi me diell.E pershtatshme dhe per ambjent biznesi si klinike, zyra, studio etj. Gjithashtu nje mundesi e mire investimi., 95.2 M2, Property ID : 4129130 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
93.000,00 euro

ALI DEMI

prane Azilit te Pleqve | 56 M2 | 55.000 Euro

Ali Demi, prane azilit pleqve, Shitet apartament 1+1, totalisht i investuar dhe i mobiluar, siperfaqe 56 m² me Hipoteke, kati i 5 i fundit ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner.Çmimi i shitjes 55000 Euro., 56 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 13/04/2021
55.000,00 euro

RRUGA ALI VISHA

prane shtepise se te moshuarve "Duaje moshen" | 55 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, ndodhet ne katin e 1-re pallat ekzistues, 55 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni.Agjenci imobiliare "Chic Home"

Botuar më 13/04/2021
23.000 leke/muaj

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN E KAVAJES PRANE CONDOR CENTER (ID 4111238).

Ne rrugen e Kavajes prane Condor Center | 70 M2 | 73.000 Euro

Shitet apartament 1+1, siperfaqja 70 m², me hipoteke, pallat i ri, kat i 3, ashensor, i mobiluar, korridor, tualet, kondicioner., 70 M2, Property ID : 4111238 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
73.000,00 euro

SHKOLLA BALETIT

Prane Saj | 78 M2 | 35.000 Leke

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore .pallat ekzistues .komod hyrje e restauruar totalisht ,lokacion perfekt, 78 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/04/2021
35.000 leke/muaj
)