Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Garunja | 65 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament 1+1+Bllk.Brenda nje kompleksi pallatesh me gjelberim dhe pamje rela...

Botuar më 17/10/2021
72.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN FORTUZI PRANE SHKOLLES JERONIM DE RADA NE TIRANE (ID 4119161)

Ne rrugen Fortuzi prane shkolles Jeronim De Rada, | 55 M2 | 68.000 Euro

Shitet apartament 1+1, siperfaqa 55 m², kati 5 (jo i fundit) ne nje pallat ekzistues me tulla te kuqe. Apartamenti organizohet ne nje dhomendenje me aneks te madh, dhome gjumi, ballkon, koridor, tualet i madhe me parabanjo, orientimi Jug. Gjendja, per tu rikonstruktuar. Shitet bosh.Cmimi 68000 Euro., 55 M2, Property ID : 4119161 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
68.000,00 euro

GAZONIERE NE SHITJE PRANE DREJTORISE SE SIGURIMEVE SHOQERORE NE TIRANE (ID 4101015)

Ne zonen e Mozaikut prane Drejtorise se Sigurimeve Shoqerore ne Tirane | 40 M2 | 53.000 Euro

Shitet Gazoniere, siperfaqe 40 m², ndodhet ne katin e 4, pallat te ri me ashensor, disponon dukumentacion te rregullt hipotekor, shitet i mobiluar. Organizohet ne 1 dhome, ballkon, koridor, tualet. Mundesi e mire investimi.Cmimi 53.000 euro, 40 M2, Property ID : 4101015 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
53.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE BLLOK, PRANE SKY TOWER NE TIRANE (ID 4111231)

Ne Bllok, prane sky Tower | 116 M2 | 170.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 116 m² (116.9 m2) me Hipoteke, kati 10 me ashensor (i fundit), tualet, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, verande e mbyllur( me oxhak dhe punime druri), shitet e mobiluar, orientimi Jug-Perendim., 116 M2, Property ID : 4111231 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
170.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 ME QERA NE RRUGEN E DURRESIT, PRANE QENDRES NE TIRANE (ID 4211679)

Ne qender, rruga e Durresit | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 70 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell.Lirohet me 1 nentorJepet me qera 400 euro, 70 M2, Property ID : 4211679 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
400,00 euro

APARTAMENT 1+1 ME QERA NE ZONEN BLLOKUT PRANE SHKOLLES “EDITH DURHAM” NE TIRANE (ID 4211544)

Bllok , afer Shkolles “Edith Durham” | 75 M2 | 430 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 75 m², kati 4 me ashensor, kondicioner ne cdo dhome , tualet, ballkon, orientim me diell.(preferohet 6 muaj parapagim)Jepet me qera 430 Euro, 75 M2, Property ID : 4211544 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
430,00 euro

APARTAMENTE 1+1 ME QERA NE VASIL SHANTO, PRANE BIG MARKET NE TIRANE (ID 4211575)

Vasil Shanto, prane Big Market | 68 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 68 m², kati 6, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell., 68 M2, Property ID : 4211575 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
350,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ZONEN E ALI DEMIT PRANE ISH-MARKATES NE TIRANE NE TIRANE (ID 4119154)

Ali Demi, prane ish-Markates se Vjeter, | 57 M2 | 53.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 57.2 m², kati 2, i rikonstruktuar totalisht ne cdo detaj te apartamentit, tualet me 2 dritare, me hipoteke, koridor i bollshem qe shperndan gjithe ambientet, ballkon, orientim lindje – jug.Shitet 53.000 Euro, 57 M2, Property ID : 4119154 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
53.000,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE FUSHA E AVIACIONIT | 73 M2 | 73.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje me vendodhje te Fusha e Aviacionit. Apartamenti eshte me siperfaqe 73 m2.~ Organizimi:~ Sallon ndenje~ ambjent gatimi~ 1 dhome gjumi~ 1 tualet~ ballkon~ Kompleksi eshte ndertim i ri me punime cilesore~ Ndertim i vitit 2020-2021.Apartamenti ndodhet ne katin e nente.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 73 M2

Botuar më 17/10/2021
73.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE QENDER NE RRUGEN BARDHOK BIBA, PRANE HOTEL ARBRI NE TIRANE (ID 4119165)

Rr. Bardhok Biba, Qender, afer Hotel Arbri | 71 M2 | 78.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 (i konvertuar ne 2+1), siperfaqe 71 m², kati 1, i rikonstruktuar totalisht, apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma ndenje, 1 dhome gjume dhe 1 tualet, apartamenti disponon hipoteke, i mobiluar, orientimi eshte me diell.Shitet 78.000 EURO., 71 M2, Property ID : 4119165 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
78.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - PRANE QENDRES

Fillimi RRuges Durresit | 70 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 palllat ekzistues i rikonstruktuar totalisht nga e para cdo gje e re dhe cilesore ,punime shume te mira aaredim bashkekohor, 70 M2, 2 ambjente, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/10/2021
300,00 euro/muaj
)