Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMUNA E PARISIT

Prane Ola Fast | 62.4 M2 | 105.000 Euro

Komuna e Parisit , pran lulishtes , shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62.4 m2, me H...

Botuar më 24/09/2023
105.000,00 euro

RRUGA BARDHYL PRANE FARMACISE NR 10 , SHITET APARTAMENT 1+1, 75,000 €URO

prane Farmacise nr 10 | 50 M2 | 75.000 Euro

Rruga Bardhyl prane Farmacise nr 10 , shitet apartament 1+1, 75,000 €uroApartament...

Botuar më 24/09/2023
75.000,00 euro

TEK KOMPLEKSI PANORAMA

Kompleksi Panorama | 68 M2 | 48.000 Leke

Tek Kompleksi Panorama jepet me qera apartament 1+1, 68 ??2 i mobiluar. Apartamenti ...

Botuar më 24/09/2023
48.000 leke/muaj

!!OKAZION PER PAK DITE NXITONI TE PERFITONI.. APARTAMENT NE SHITJE TEK PEDIATRIA

Rruga Kongresi Manastirit | 50 M2 | 64.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne ndertim ekzistues eshte i sapo investuar. Ndodhet ne katin e 2...

Botuar më 18/09/2023
64.000,00 euro

SHITET SHTEPI 1+1 MYSLYM SHYR

HIM KOLLI | 68 M2 | 125.000 Euro

PALALAT I RI ME HIPOTEKE PAMJE JUG LINDJE, 68 M2, kati 9, totali i kateve 11, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 27/09/2023
125.000,00 euro

RRUGA ALI DEMI SHITET APARTAMENT 1+1, 70,000 €URO

tek Ish Markata Peshkut | 57.1 M2 | 70.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 57.1 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati ekzistues. Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim Siperfaqe totale: 57.1 m² Kati i 1-re. Disponon çertifikate pronesie, 57.1 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi: 70,000 EuroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
70.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI, SHITET APARTAMENT 1+1, 82,000 €URO

Rruga Ylbere Bylykbashi prane Komisariatit nr2 | 43 M2 | 82.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 43 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim Siperfaqe totale: 43 m² Orientimi : Lindje Kati i 3-te. Disponon çertifikate pronesie Çmimi: 82,000 Euro, 43 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi: 82,000 EuroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 27/09/2023
82.000,00 euro

FRESK

Fresk | 41 M2 | 38.000 Euro

MORINA REAL ESTATE Shet ambient biznesi i pershtatshem per zyra , farmaci etj., 41 M2, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
38.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN FERIT XHAJKO PRANE ISH RESTORANT DURRESIT NE TIRANE (ID 4119279)

Rruga Ferit Xhajko prane Ish Restorant Durresit | 52 M2 | 72.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 52 m², kati 5, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, parket, ballkon, orientimi me diell.Apartamenti shitet i mobiluar. Shitet 72000 euro, 52 M2, Property ID : 4119279 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
72.000,00 euro

CASA ITALIA

Rruga Kastriotet, pallatet e verdha | 72 M2 | 68.000 Euro

MORINA REAL ESTATE shet apartament 1+1+ballkon, 72 M2, 3 ambjente, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/09/2023
68.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE QYTET PRANE KOMPLEKSIT “ANDON LAPA” NE SARANDE (ID 4111618)

Sarande, ne Qytet, prane Kompleksit “Andon Lapa” | 50 M2 | 67.500 Euro

Super mundesi investimi!! shiten Apartamente 1+1 dhe garsoniere ne pallat te Ri ne Ndertim (perfundon ne qershor 2023), siperfaqe 50 m², 54 m² dhe 55 m², kati 1 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell. Apartamentet ndodhen ne nje pallat 20 m larg nga deti dhe cmimi i rezervimit per 1 nate gjate sezonit turistik nis nga 55 euro. Shitet 1350 euro/m², ne total 67500 euro, 50 M2, Property ID : 4111618 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/09/2023
67.500,00 euro

FRESK

Rruga Muhamed Deliu | 37 M2 | 43.000 Euro

MORINA REAL ESTATE shet garsoniere, 37 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e re, Garsonieria eshte e sapo perfunduar, me çdo gje te re brenda.

Botuar më 27/09/2023
43.000,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM NE VILE GARSONIERE

Me vendndodhje https://goo.gl/maps/ENU9vsuJ1xu2RZ6f9 | 26 M2 | 270 Euro

Zona: 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza CerovaSiperfaqe Neto: 24 m2Siperfaqe BRUTO: 26 m2Kati 2Ashensor: Jo1 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMobiluarKondicioner: PoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: JoVerande: JoOrientimi: Veri-LindjeID POL 10872 - € 270 ( Muaji i Pare + 2 Garanci), 26 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/09/2023
270,00 euro/muaj

PRANE 21 DHJETORIT

Rruga Frederik Shiroka | 57 M2 | 88.000 Euro

MORINA REAL ESTATE shet apartament 1+1+ballkon, 57 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Botuar më 27/09/2023
88.000,00 euro
)