Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK 9 KATESHET

,perballe Prokurorise | 67 M2 | 450 Euro

Tek 9 Kateshet jepet me qera apartament me siperfaqe 67 m2 e organizuar ne 1+1 ....

Botuar më 26/03/2023
450,00 euro/muaj

APARTAMENT NE SHITJE - NE QERRET - KAVAJE

100 m larg detit | 66 M2 | 85.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne bregdetin e Qerretit, 100 m larg detit,ndertim i ri dhe c...

Botuar më 26/03/2023
85.000,00 euro

???SHITET APARTAMENT 1+1 ??

??Rruga : Fresk | 100 M2 | 68.000 Euro

??Kati 3??Siperfaqa totale : 100 m2??Organizohet: ??Dhoma 1??Tualete 1?? Sallon -kuz...

Botuar më 23/03/2023
68.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E DIBRES

Komisariati Nr.4, Rr. Fitnete Rexha | 57 M2 | 53.000 Euro

Hyrje me Ndricim Natyral.Mundesi parkimi.Apartamenti eshte totalisht i investuar i pe...

Botuar më 09/03/2023
53.000,00 euro

RRUGA E DIBRES SHITET APARTAMENT 1+1, BOSH, 53,000 EURO

perballe Komisariatit nr 4 | 57.2 M2 | 53.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale 57.2 m² . Organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, ...

Botuar më 08/03/2023
53.000,00 euro

RRUGA NIKOLLA JORGA

Te restaurant grepi I arte Muslim shyri | 65 M2 | 400 Euro

Apartament 1+1pls ballkonKat 5 myslym shyri Te rest grepi i arte ,myslym shyri dhe ish ekzpozita ??rruga nikolla jorga Cmimi 400 euri i diskutueshem, 65 M2, kati 5, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartament 1+1pls ballkonKat 5 myslym shyri Te rest grepi i arte ,myslym shyri dhe ish ekzpozita ??rruga nikolla jorga Cmimi 400 euri i diskutueshem

Botuar më 26/03/2023
400,00 euro/muaj

BERRYL

Rruga Spiro Ballkameni | 65 M2 | 63.000 Euro

Okazion!!! Shitet Apartament Ne Berryl 2+2,Kati 5, pallat ekzistues tulle e kuqe,65m2,me Hipoteke 63.000€, 65 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Apartament me tualet te investuar dhe me orienting shume te mire me pamje jug lindje

Botuar më 26/03/2023
63.000,00 euro

VASIL SHANTO

afer shkolles Vasil Shanto | 25 M2 | 45.000 Leke

Garsoniere per qira me mobilim totalisht te ri, e sapo investuar, 25 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/03/2023
45.000 leke/muaj

LAPRAKE

afer ambulances | 70 M2 | 29.000 Leke

70 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/03/2023
29.000 leke/muaj

KTHESA E KAMZES

te pallatet e verdha | 60 M2 | 300 Euro

Mobiluar ne menyre bashkekohore, 60 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/03/2023
300,00 euro/muaj

PORCELAN

afer kompleksit Colombo | 75 M2 | 350 Euro

75 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/03/2023
350,00 euro/muaj

ZONA E FUSHËS SË AVIACIONIT

Ofrojmë me qera Ambient 1+1 në nje Vilë të re me 4 kate - TIRANË | 80 M2 | 35.000 Leke

Ndërmjet Shkollës Dhora Leka dhe Bankës Intesa San Paolo, 80 M2, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Shtruar në Parket

Botuar më 26/03/2023
35.000 leke/muaj

KOMPLEKSI MAGNET

21 Dhjetori | 63 M2 | 98.000 Euro

55 m2 sip neto, 63 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me certifikate pronesie

Botuar më 26/03/2023
98.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

PRANE KARBURANT KASTRATI | 68 M2 | 112.000 Euro

SHITET 1+1 I ADOPTUAR NE 2+1, (pallat ekzistues ,tulle e kuqe ,shitet i mobiluar ), 68 M2, kati 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 26/03/2023
112.000,00 euro

ASTIR VILA L 2

RR.SOKRAT MIHO | 70 M2 | 350 Euro

JEPET ME QIRA 1+1 MOBILIM I RI, 70 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 26/03/2023
350,00 euro/muaj
)