Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA LUIGJ GURAKUQI, TIRANE

Tek Pazari i Ri | 70 M2 | 420 Euro

Jepet apartament me qera 1+1, ne afersi te qendres. Apartamenti ka 1 dhome gjumi, dho...

Botuar më 25/09/2020
420,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit | 58 M2 | 500 Euro

Jepet me qera super apartament 1+1 te rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë, ka sipërfaqe totale prej 58 m2 dhe ka mobilim te kohëve moderne. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje, ambienti i gatimit i veçuar, një dhomë gjumi dhe një tualet. Kombinimi i ngjyrave, materialeve me tekstura natyrale krijon një dinamikë dhe kontrast të bukur për syrin.Na kontaktoni., 58 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/09/2020
500,00 euro/muaj

PRANE HIPOTEKES

tek Kompleksi Prestige | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 bosh, i pershtatshem per banim, hyrje cilesore me drite e hapsire, ballkon me pamje, 70 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, bosh

Botuar më 26/09/2020
300,00 euro/muaj

RR. "GJON BUZUKU"

ish Restorant Durresi | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 26/09/2020
20.000 leke

RR. NJAZI MEKA

tek Kopshti nr 7 | 57 M2 | 8.000 Leke

Kerkohen dy vajza per ndarje qeraje, 57 M2, i mobiluar

Botuar më 26/09/2020
8.000 leke/person

RR. E KAVAJES, RR. MYSLYM SHYRI, 21-SHI, PAZARI I RI, RR. E DURRSIT, ZOGU I ZI, KOMUNA E PARISIT

Qender | 12 M2 | 20.000 Leke

12 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, bosh, gjendja: shume e mire, Te jete ne gjendje te mire, dyer, dritare, banjo.

Botuar më 26/09/2020
20.000 leke/muaj

KOMUNA E PARIAIT, RRUGA MEDAR SHTYLLA

Komuna e Pariait, rruga Medar Shtylla | 80 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 80 m² ne total, me Hipoteke + 15 m² verand ne proces Legalizimi, kati 2 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell, koridor qe lidhe dhomat, apartamenti shitet i mobiluar., 80 M2, Property ID : 4211197 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2020
85.000,00 euro

QYTETIT STUDENTIT

lart ish shkolles flabina tek karburant budi | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/09/2020
15.000 leke/muaj

TEK OXHAKU I SHKOLLES BASHKUAR

Prane fushes se Begsave dhe Lokal Ija | 68.5 M2 | 51.375 Euro

Shes apartament 1+1 e adaptuar ne 2+1, 68.5 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Pallat ekzistues me tulla te kuqe. Drejtimi lindje. Me hipoteke dhe e rivleresuar. Nuk bashkepunoj me Agjensi Imobilare.

Botuar më 26/09/2020
51.375,00 euro

NE FILLIM TE RRUGES TE KAVAJES,100 M NGA SHESHI SKENDERBEJ,PALLAT I RI NOVA CONSTRUCTION

mbrapa godines te vetingut, ish ministria e kultures | 30 M2 | 25 Euro

Apartamente ose studio me Qira ditore, te mobiluara ne menyre moderne,te gjitha me mundesi gatimi,tualet,tv,wifi,mundesi parkimi, 30 M2, 1 ambjent, kati 9, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Hapur cdo dite te javes,per rezervime ose me shume informacion na gjeni ne zyren tone ne rrugen kajo Karafili

Botuar më 26/09/2020
25,00 euro/ditë

RRUGA "KAJO KARAFILI" MBRAPA GODINES TE VETINGUT,PALLATI I RI NOVA CONSTRUKTION.

Ish ministria e kultures | 55 M2 | 550 Euro

Jepet me Qira apartament 1+1 ,i mobiluar, 55 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Te perfshira ne cmim pagesa e shkalles dhe interneti.

Botuar më 26/09/2020
550,00 euro/muaj
)