Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PERBALL MATERNITETIT TE RI

TEK FURRA TITO | 68 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, me dy ashensore, 68 M2, kati 4, ashensor, bosh, me kundrabufe, dho...

Botuar më 18/01/2021
25.000 leke

PRANE GJIMNAZIT "PARTIZANI"

Rruga 4-Deshmoret | 74 M2 | 350 Euro

Jepet me qera super apartament 1+1+1B+1Blk, ndodhet ne pallat te ri ndertim i vitit 2017. Eshte totalisht i mobiluar me arredim bashkekohor, i shtruar me parket. I pozicionuar ne zone shume te mire, ka akses si me Selvine edhe me rrugen Bardhyl, 74 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Botuar më 22/01/2021
350,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Prane Tirana Bank | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, ndodhet ne pallat te ri, totalisht i mobiluar, 80 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Botuar më 22/01/2021
35.000 leke/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PERBALLE AMBASADES KINEZE, RR DURRESIT.

Jepet me qera apartament 1+1 perballe Ambasades Kineze, Rr Durresit. | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, perballe Ambasades Kineze, Rr Durresit. Me siperfaqe 65 m2Organizohet ne sallonin e ndenjes, kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet, ballkonNdodhet ne katin 3, pallat i ri pa ashensor. Ofrohet teresisht i mobiluar dhe ne gjendje te mire Çmimi: 300€, 65 M2, kati 3, 1 banjo, 1 ballkon

Botuar më 22/01/2021
300,00 euro/muaj

PORCELAN

Rruga Kongresi i Manastirit | 62.7 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62.7 tek rruga Kongresi I Manastirit ne Procelan. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne kuzhine,dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. I mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme., 62.7 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/01/2021
53.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

tek Albtelekom | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 arreduar ne menyre moderne dhe teper cilesore ,ambjent qe te jep komoditet e drite, 60 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, gjendja: e re

Botuar më 22/01/2021
300,00 euro/muaj

9 KATESHET

Prane Neptunit | 70 M2 | 350 Euro

Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne ,totalisht i investuar ,kuzhine inkaso kondicioner inverter ,,organizimi korridor shperndares ,sallon ndenje dhome gjumi ndertimi i ri orientim jug lindje ,drite natyrale ne cdo ambient kubature e rregullt.apartamenti ndodhet ne nje zone te aksesueshme .ideal per familje ose te huaj,, 70 M2, 2 ambjente, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/01/2021
350,00 euro/muaj

PORCELAN

Prane televizionit Klan | 63 M2 | 53.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne pallat te ri, 63 M2, 2 ambjente, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, I paisur me certifikate pronesie

Botuar më 22/01/2021
53.000,00 euro

ALLIAS

Allias | 53 M2 | 38.000 Euro

Shitet Apartamenti ne Allias 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e1 (perdhe) te nje pallati ekzistues parafabrikat. Apartamenti organizohet nga ambient i ndenjes, aneksi i gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet, ballkoni dhe nje koridor i bollshem. Apartamenti eshte i investuar me dyer, dritare te reja, tualeti i rregulluar dhe instalimet elektrike., 53 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 22/01/2021
38.000,00 euro

ISH-PARKU

Rruga Ndre Mjeda | 60 M2 | 48.000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek rruga Ndre Mjeda, ish parku i autobuzave. Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ekzistues. I dhene me qera me nje cmim te kenaqshem. Ideale per investim ose banim., 60 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/01/2021
48.000,00 euro

LIQENI THATE

Prane Tij | 70 M2 | 320 Euro

Partamenti eshte i arreduar ne menyre moderne ,totalisht i investuar ,kuzhine inkaso kondicioner inverter ,,organizimi korridor shperndares ,sallon ndenje dhome gjumi ndertimi i ri orientim jug lindje ,drite natyrale ne cdo ambient kubature e rregullt.apartamenti ndodhet ne nje zone te aksesueshme .ideal per familje ose te huaj,, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/01/2021
320,00 euro/muaj
)