Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LIQENI I FARKES

Rezidenca Lake Land | 75.5 M2 | 109.928 Euro

Liqeni i Farkes, residenca Lake Land, disponojme per shitje Apartament 1+1 me siperfa...

Botuar më 07/12/2023
1.456,00 euro/m²

NE ZONEN E ASTIRIT RRUGA KRISTAQ MONE

prane Kompleksit Green City | 70 M2 | 350 Euro

Ne zonen e Astirit Rruga Kristaq Mone prane Kompleksit Green City jepet me qera ka...

Botuar më 05/12/2023
350,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 1+1 ME CMIM OKAZION TEK UNAZA E RE , PRANE DOGANES

Rr. Teodor Keko | 67 M2 | 90.450 Euro

Objekti ka standart te larte ndertimi dhe planimetri te rregullt .Zone me infrastrukt...

Botuar më 04/12/2023
90.450,00 euro

TEK BULEVARDI ZOGU I PARE , SHITET APARTAMENT 1+1 , 108,000 €URO

prane Ministrise se Drejtesise | 50 M2 | 108.000 Euro

Apartamenti eshte i sapo i rikonstruktuar ka siperfaqe totale prej 50 m² , dhe org...

Botuar më 04/12/2023
108.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 ME CMIM OKAZION NE SELITE

Rruga Hasan Vogli , mbi universitetin Marin Barleti | 52 M2 | 1.250 Euro

Objekti ka cilesi te larte ndertimi, parashikohet te perfundoje ne Dhjetor. Apartamen...

Botuar më 04/12/2023
1.250,00 euro/m²

SHITET APARTMENT 1+1 ME CMIM OKAZION TE GJIMNAZI CAJUPI

Rruga Kongresi i Manastirit | 50 M2 | 65.000 Euro

Pallat ekzistues 2-katesh.Siperfaqe 43 m2 neto.Totalisht i rikonstruktuar,parket,tual...

Botuar më 01/12/2023
65.000,00 euro

RRUGA BARDHYL , SHITET APARTAMENT 1+1, 75,000 €URO

prane Farmacise nr 10 | 50 M2 | 75.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 50 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e nde...

Botuar më 01/12/2023
75.000,00 euro

NE KRYQEZIM TE RRUGES SKENDER LUARASI DHE RRUGES ROBERT SHVARC, SHITET APARTAMENT 1+1+1, 160,000 €URO (I DISKUTUESHEM )

Ne kryqezim te rruges Skender luarasi dhe Rruges Robert Shvarc | 80 M2 | 160.000 Euro

Apartamenti eshte ne perfundim te restauruarimit dhe mobilimit. Ka siperfaqe bruto 80 m² dhe siperfaqe neto 70.5m²,te organizuara ne ambient gatimi e ngrenie, ambient ndenje me dalje ne ballkon, korridor nderlidhes me lavanderine dhe tualetin si dhe 1 dhome gjumi me krevat matrimonial. Pallati eshte ndertuar ne vitin 2010 .Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me ashensor., 80 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Orientimi: Veri Eshte i pajisur me certifikate pronesie.Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
160.000,00 euro

RRUGA FERIT XHAJKO , SHITET APARTAMENT 1+1+BALLKON, 80,000 EURO

prane Tirana Bank | 63 M2 | 80.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 63 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati pa ashensor . Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim Siperfaqe totale: 63 m² Kati i 7-te (pa ashensor ).Disponon çertifikate pronesie Çmimi: 80,000 Euro, 63 M2, kati 7, 1 banjo, 01 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi: 80,000 EuroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
80.000,00 euro

TEK PAZARI I RI

Rruga Qemal Stafa | 58.5 M2 | 130.000 Euro

Prane OSShE-se, shitet njesi 1+1,130,000 Euro Njesia ka siperfaqe bruto 65 m² dhe siperfaqe neto 58.5 m².Organizohet ne 2 dhoma ,1 ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 2-te teknik te pallatit te mireadministuar dhe te pajisur me ashensor.Aktualisht e shfrytezuar me qera si njesi banimi. Siperfaqe bruto : 65 m² Siperfaqe neto : 58 Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te teknik., 58.5 M2, kati 2, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Disponon çertifikate pronesie. Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
130.000,00 euro

RRUGA BARDHYL , SHITET APARTAMENT 1+1, 75,000 €URO

prane Farmacise nr 10 | 50 M2 | 75.000 Euro

Rruga Bardhyl prane Farmacise nr 10 , shitet apartament 1+1, 75,000 €uroApartamenti ka siperfaqe totale prej 50 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati pa ashensor . Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim Siperfaqe totale: 50 m² Kati i 4-et (pa ashensor )., 50 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi: 75,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
75.000,00 euro

TEK 5 MAJI

Rruga Jorgo Plaku pas Concord Center | 100 M2 | 500 Euro

Tek 5 Maji Rruga Jorgo Plaku pas Concord Center , jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 100m2, i mobiluar.Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet ,1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati pa ashensor .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Ç????????: 500 Euro, 100 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
500,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 1+1+1, 160,000 €URO (I DISKUTUESHEM )

Ne kryqezim te rruges Skender luarasi dhe Rruges Robert Shvarc, | 80 M2 | 160.000 Euro

Apartamenti eshte ne perfundim te restauruarimit dhe mobilimit. Ka siperfaqe bruto 80 m² dhe siperfaqe neto 70.5m²,te organizuara ne ambient gatimi e ngrenie, ambient ndenje me dalje ne ballkon, korridor nderlidhes me lavanderine dhe tualetin si dhe 1 dhome gjumi me krevat matrimonial. Pallati eshte ndertuar ne vitin 2010 dhe eshte i mireadministruarEshte i pajisur me certifikate pronesie., 80 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me ashensor.Orientimi: Veri.Na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
160.000,00 euro

TEK 5 MAJI

Rruga Jorgo Plaku pas Concord Center | 100 M2 | 500 Euro

Tek 5 Maji Rruga Jorgo Plaku pas Concord Center , jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 100m2, i mobiluar.Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet ,1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati pa ashensor . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi: 500 Euro, 100 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
500,00 euro/muaj

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT NE NDERTIM 1+1

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 62.4 M2 | 62.400 Euro

Zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaSiperfaqe Neto: 52.5 m2Siperfaqe BRUTO: 62.4 m2Kati 1Ka Ashensor1 Dhome Gjumi1 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Veri-LindjeID PIV 11320 - € 62400, 62.4 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
62.400,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT NE NDERTIM 1+1

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 71.2 M2 | 71.200 Euro

Zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaSiperfaqe Neto: 59.8 m2Siperfaqe BRUTO: 71.2 m2Kati 1Ka Ashensor1 Dhome Gjumi1 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: LindjeID PIV 11321 - € 71200, 71.2 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
71.200,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT NE NDERTIM 1+1

zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 62.4 M2 | 62.400 Euro

Siperfaqe Neto: 52.5 m2Siperfaqe BRUTO: 62.4 m2Kati 1Ka Ashensor1 Dhome Gjumi1 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Veri-LindjeID PIV 11320 - € 62400, 62.4 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
62.400,00 euro
)