Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

CMIM KLERINGU- ISH STACIONI I TRENIT

Prane Gjykates | 74 M2 | 81.400 Euro

Shitet apartament 1+1+bllk. Pallati eshte ende ne ndertim, eshte me punime mjaft cile...

Botuar më 16/01/2022
81.400,00 euro

APARTAMENT ME QIRA TE BLLOKU I AMBASADAVE

Prane Ambasades Gjermane | 85 M2 | 450 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+bllk.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, i pershtats...

Botuar më 16/01/2022
450,00 euro/muaj

KOMPLEKSI ARLIS

Brenda Kompleksit | 70 M2 | 450 Euro

Jepet apartament 1+1 brenda kompleksit arreduar ne menyre moderne ,shume pak e banuar...

Botuar më 16/01/2022
450,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 1+1.MUNDESI PER 2+1 RRUGA : DON BOSKO

Shitet Apartament 1+1.Mundesi per 2+1 Rruga : Don Bosko | 89 M2 | 72.000 Euro

Kati 5. Me ashensorMe siperfaqe 89m2Organizohet:. Salloni dhe guzhina te organizuara ...

Botuar më 10/01/2022
72.000,00 euro

RRUGA ISMAIL QEMALI

Midis RTSH-se dhe Liceut Artistik | 90 M2 | 550 Euro

Rruga Ismail Qemali ,midis RTSH-se dhe Liceut Artistik ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, jepet me qera apartament 1+1, 90 m², eshte plotesisht investuar, i mobiluar ne menyre komode pershtatshme per 2 persona dhe organizohet ne ambjent ndenje, dhe ngrenie ,1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati te pajisur me ashensor. Çmimi : 550€uro, 90 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare. AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 17/01/2022
550,00 euro/muaj

MATI LOGORECI

Prane Fushes se Laprakes | 60 M2 | 29.000 Leke

Rruga Mati Logoreci ,prane fushes se Laprakes jepet qera apartament me siperfaqe 60m², 1+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore ndodhur ne katin 1-te nje Vile te re . Apartamenti organizohet nga ambient ngrenie dhe ndenje , 1 dhome gjumi, 1 ballkon , 1 tualet .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi : 29000Leke, 60 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 17/01/2022
29.000 leke/muaj

APARTAMENT 1+1 ME QERA NE ZONEN E ZOGUT TE ZI TEK RING CENTER NE TIRANE (ID 4211523 )

Zogu i Zi, tek Ring Center | 80 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 80 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 6 me ashensor, 2 kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell, Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket.Jepet me qera 550 euro., 80 M2, Property ID : 4211523 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/01/2022
550,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE QENDER NE RRUGEN BARDHOK BIBA, PRANE HOTEL ARBRI NE TIRANE (ID 4119165)

Rr. Bardhok Biba, Qender, afer Hotel Arbri | 71 M2 | 78.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 (i konvertuar ne 2+1), siperfaqe 71 m², kati 1, i rikonstruktuar totalisht, apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma ndenje, 1 dhome gjume dhe 1 tualet, apartamenti disponon hipoteke, i mobiluar, orientimi eshte me diell.Shitet 78.000 EURO., 71 M2, Property ID : 4119165 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/01/2022
78.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Pas ETC | 62 M2 | 350 Euro

Ne fillim te rruges Elbasanit , pas ETC , jepet me qera apartament me siperfaqe 62m², 1+1 i mobiluar plotesisht, me arredim te ri i ndodhur ne katin e 3-te te nje pallati . Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 1 dhome gjumi, nje tualt dhe 1 ballkon. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi 350€., 62 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te agjensis imobiliare

Botuar më 17/01/2022
350,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - ISH EKSPOZITA

Ish Ekspozita | 58 M2 | 116.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 tek Ish Ekspozita, tek Rruga Najzi Demi.Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 58 m2, dhe oborr me siperfaqe 17 m2.Mund te jete i pershtatshem dhe per biznes.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Cmimi pak i diskutueshem., 58 M2

Botuar më 17/01/2022
116.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 te Dega e Thesarit, ne Rrugen e Elbasanit.Apartamenti ka siperfaqe 65m2 dhe eshte i organizuar nga salloni ndenjes/ambienti i gatimit, dhome gjumi, koridor shperndares dhe tualet. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues., 65 M2

Botuar më 17/01/2022
350,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE - TEK KOMUNA E PARISIT ID: BILLION1393

Komuna e Parisit | 87 M2 | 125.000 Euro

Ofrojme apartament 1+1 per shitje tek Komuna e Parisit.Ky apartament ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mire-administruar dhe te pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 87m2 dhe ka nje organizim perfekt.Oganizohet nga salloni se bashku me kuzhinen qe ka dalje ne ballkon,nje dhome gjumi dhe nje tualet.Apartamenti eshte nje investim shume i mire., 87 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500.

Botuar më 17/01/2022
125.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - ISH EKSPOZITA

tek Rruga Najzi Demi. | 58 M2 | 116.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 tek Ish Ekspozita. Apartamenti ka siperfaqe 58 m2 dhe ndodhet ne katin 0 . Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 58 m2, dhe oborr me siperfaqe 17 m2.Mund te jete i pershtatshem dhe per biznes.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Cmimi pak i diskutueshem., 58 M2, 2 banjo

Botuar më 17/01/2022
116.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA E ELBASANIT

shkolla e baletit | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartamenti 1+1 tek rruga e elbasanit. Apartamenti ka siperfaqe 60 m2 dh e ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues . Ndodhet ne nje lagje teper te qete dhe shume prane rruges kryesore. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni., 60 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 17/01/2022
350,00 euro
)