Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOPSHTI ZOOLOGJIK

Liqeni i Thate | 70 M2 | 260 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 Kati i 1 Adresa: Kopshti Zoologjik Çmimi:260€, muaj I mobiluar me cdo gje te re, 70 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/06/2020
260,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

Prane Xhamise | 60 M2 | 300 Euro

Apartament për qira 1+1 Kati i 5 pallat ekzistues Çmimi:300€, muajRruga Kavajes, perballe Xhamise, 60 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 02/06/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA : MARGARITA TUTULANI

prane diges se liqenit artificial | 60 M2 | 72.000 Euro

Sitet apartament 1+1, 60 M2, kati 3, 1 banjo, 1 ballkon, mund te pershtatet ne 2+1 , sallon i madh , pallat i mirmbajtur dhe funksional

Botuar më 02/06/2020
72.000,00 euro

KOMPLEKSI KIKA 1

Rruga : medar shtylla | 60 M2 | 31.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, i mobiluar, Vetem per cift , ose 2 vajza , nuk bashkpunoj me agjensi

Botuar më 02/06/2020
31.000 leke

PRANE STADIUMIT DINAMO, FILLIMI I RRUGES MARGARITA TUTULANI

Prane Stadiumit Dinamo, fillimi i Rruges Margarita Tutulani | 60 M2 | 310 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, kati i 3, ne pallat egzistues, i mobiluar, tualet, ballkon, kondicioner, dhome gjumi, apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire dhe me facilitete te shumta., 60 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4219046

Botuar më 02/06/2020
310,00 euro

RR. EDUARD MANO, PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK

Rr. Eduard Mano, prane Kopshtit Zoologjik | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 70 m², kati 3 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, orientim me diell,, 70 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4211460

Botuar më 02/06/2020
300,00 euro

TEK TREGU ELEKTRIK,

ne fund te tregut | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 6, i mobiluar, Jepet per dy persona

Botuar më 02/06/2020
26.000 leke

TEK SHKOLLA E BASHKUAR

mbas Konviktit te Mjekesise se Vajzave | 56 M2 | 8.000 Leke

Jepen me qera 2 dhoma te kompletuara per djem, tualet me vehte, uje e drita 24h., 56 M2, Interneti brenda ne çmim

Botuar më 02/06/2020
8.000 leke/person

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Ish Fusha e Aviacionit | 50 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat i Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 50 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, orientim me diell., 50 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4211461

Botuar më 02/06/2020
300,00 euro

RR. "FUAT TOPTANI",

prane vilave Gjermane | 32 M2 | 6.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 32 M2, e pershtatshme per dy persona, e mobiluar.

Botuar më 02/06/2020
6.000 leke/person
)