Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ALI DEMI

Fusha e ALI DEMIT | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera, super apartament 1+1, i pozicionuar tek Fusha e Ali Demit. Me siperfaqe 60m2, ne katin e 1 banim. Mobilim bashkekohor. Totoalisht i Investuar me kondicioner, me parket dhe mundesi parkimi., 60 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/08/2020
300,00 euro/muaj

PRANE PEDIATRISE, RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

Sa kalon shkollen "Cajupi" | 43 M2 | 41.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues dhe shitet i mobiluar, me hipoteke e perbere nga nje dhome gjumi, nje kuzhine, nje dhome gatimi me vehte, banjo dhe korridor. Nuk bashkëpunoj me agjenci., 43 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 06/08/2020
41.000,00 euro

RR.MAKSIM ARTIOLI

Mbi vilat gjermane, 10 min larg Ekonomikut | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera nje dhome e pershtatshme per 3 persona, 25 M2, 1 ambjent, kati 1

Botuar më 06/08/2020
15.000 leke/muaj

RR. MAKSIM ARTIOLI

Mbi vilat gjermane, 10 min larg Ekonomikut | 25 M2 | 15.000 Leke

25 M2, 1 ambjent, kati 1

Botuar më 06/08/2020
15.000 leke/muaj

KRISTAL CENTER

afer | 70 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 06/08/2020
27.000 leke/muaj

SHESHI SHQIPONJA,

jepet | 40 M2 | 20.000 Leke

Me qera 1+1, 40 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/08/2020
20.000 leke/muaj

RR. "FORTUZI"

tek rr. "Asim Vokshi" | 45 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 45 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 06/08/2020
30.000 leke

RR. NIKO AVRAMI

perballe me shkollen Bajram Curri. Godina 1 apartamenti 1 | 73.1 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 73.1 M2, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone

Botuar më 06/08/2020
55.000,00 euro

RR."VASO PASHA"

afer Fakultetit Juridik, Tirane e Re | 65 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, i mobiluar, uje 24h. Preferohen 1-2 vajza

Botuar më 06/08/2020
26.000 leke

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT

Spitali nene tereza | 70 M2 | 25.000 Leke

Apartament 1+1 i mobiluar, 70 M2, 2 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, i mobiluar, gjendja: e mire, Me ballkon shume te madh

Botuar më 06/08/2020
25.000 leke/muaj
)