Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ELBASAN,

lagja Visarian Xhuvani | 52 M2 | 3800000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Elbasan,, lagja Visarian Xhuvani, 52 M2, 3.800.000 leke
1 banjo, kati 3, ashensor
Përshkrim

Shitet 1+1 me certifikat pronesie, 52 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, totalisht e rregulluar, arredim dhe mobiluar bashkohor. Me hipoteke.

3.800.000 leke

Botuar më 15/01/2020

Telefon
)