Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ASTIR PRANE VILA L (ID 4111304)

Ne Astir prane Vila L, | 61.5 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, Me Siperfaqe 61.5 m² me Hipoteke, Kati 4 Pallat i Ri me Ashen...

Botuar më 30/07/2021
45.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ASTIR PRANE VILA L (ID 4111304)

Ne Astir prane Vila L, | 61.5 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, Me Siperfaqe 61.5 m² me Hipoteke, Kati 4 Pallat i Ri me Ashen...

Botuar më 28/07/2021
45.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Pas Globe | 64 M2 | 58.240 Euro

Shitet apartament 1+1+bllk. Pallat i ri, disponon certifikate pronesie. Shitet bosh.,...

Botuar më 26/07/2021
58.240,00 euro

PALLATET AGIMI

Prane Kafe Roma | 55 M2 | 30.000 Leke

Jepet apartament 1+1 pallat ekzistues buze rruges kryesore ,hyrja disponon kushte min...

Botuar më 26/07/2021
30.000 leke/muaj

OKAZION!!! KOMPLEKSI FIORE DI BOSKO

Rruga Don Bosko | 73 M2 | 73.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 73 M2, Kati 6. Pallat i ri me hipoteke. Punime shume cile...

Botuar më 26/07/2021
73.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE TE KODRA E PRIFTIT, RRUGA VIOLETA MANUSHI NE TIRANE (ID 4111292)

Te Kodra e Priftit, Rruga Violeta Manushi, | 63 M2 | 52.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 63 m²(58 m² me Hipoteke), kati 2 me ashensor , tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, e mobiluar, orientimi me diell.Shitet 52000 euro., 63 M2, Property ID : 4111292 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
52.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE DON BOSKO, PRANE KISHES ,TIRANE (ID 4111293)

Ne Don Bosko, prane kishes , | 63 M2 | 60.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 63 m² (57 m2) me Hipoteke, kati 6 me ashensor (jo i fundit), tualet, ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, orientimi me diell. Shitet 60000 euro., 63 M2, Property ID : 4111293 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
60.000,00 euro

PRANE SPITALIT NEUROLOGJIK

Kompleksi ASL | 76 M2 | 61.000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne Kompleksin ASL, prane Spitalit Neurologjik. Apartamenti perbehet ne 2 ambjente, sallon ndenje dhe kuzhine, nje dhome gjumi dhe tualet. Siperfaqja e aapartamentit eshte 76m2.Cmimi 800euro/m2. Kompleksi eshte ne faze punimi ne perfundim. Per me shume informacion kontaktoni ne nr:0692021015, 76 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 01/08/2021
61.000,00 euro

SHKOLLA E KUQE

Shkolla e Kuqe | 85 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 1+1 prane Shkolles se Kuqe.Apartamenti ka siperfaqe 85m2 dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkoni.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per nje vizite ne prone kontaktoni 0692021015., 85 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/08/2021
85.000,00 euro

OXHAKU

Rruga Xhanfize Keko | 67.3 M2 | 66.000 Euro

Shitet apartament 1+1 prane Oxhakut.Apartamenti organizohet ne 2 ambjente, sallon edhe ambjent gatimi+ nje dhome gjumi dhe tualet, ndodhet ne nje pallat te ri, siperfaqja e apartamentit eshte 67.3m2. Apartamenti ndodhet ne rrugen Xhanfize Keko.Apartamenti ndodhet ne nje zone te aksesueshme dhe fasilitet me shumellojshmeri aktivitetesh.Per nje vizite ne pr, 67.3 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 01/08/2021
66.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 ME QERA TEK MYSLYM SHYRI, PRANE ALBTELECOM, NE TIRANE (ID 4211372)

Myslym Shyri, prane Albtelecom, | 95 M2 | 650 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 95 m², kati 8 me ashensor (i fundit), 2 tualete, 2 ballkone, sistem chiller, e mobiluar ne menyre morderne, e gjitha me parket, garazh, orientim me diell.Jepet me qera 650 euro., 95 M2, Property ID : 4211372 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
650,00 euro

APARTAMENT 1+1 ME QERA PRANE KOMUNES SE PARISIT TEK RRUGA BILL KLINTON(ID 4211637)

Prane Komunes se Parisit tek Rruga Bill Klinton | 80 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera, me siperfaqe 80 m², ndodhet ne katin e 5(banim), ne pallat te ri me ashensor, jepet i mobiluar, ka ambient ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, ballkon, koridor, tualet. Orientim me diell.Cmimi 300 euro., 80 M2, Property ID : 4211637 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
300,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA PRANE KOMUNES SE PARISIT TEK RRUGA BILL KLINTON(ID 42211123)

Prane Komunes se Parisit tek Rruga Bill Klinton, | 94 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 2+1 me qera, me siperfaqe 94 m², ndodhet ne katin e 3, ne pallat te ri me ashensor, jepet i mobiluar, ka ambient ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, ballkon, koridor, tualet.Cmimi 400 euro., 94 M2, Property ID : 42211123 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
400,00 euro

XHAMLLIKU

Rruga Hoxha Tahsim, prane Bar Oslo | 77 M2 | 82.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 ne hyrje te Xhamllikut, ne rrugen Hoxha Tahsim, prane bar Oslo.Apartamenti ka siperfaqe 77m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues te mirembajtur.Shitet i mobiluar, dhe eshte totalisht i investuar., 77 M2, 1 banjo

Botuar më 01/08/2021
82.000,00 euro

UNAZA E RE,ASTIR

Astir | 81 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek Unaza e Re.Apartamenti ka siperfaqe 81 m2 bruto dhe 71.4 m2 neto ne hipoteke.Eshte plotesisht i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.Apartamenti perbehet dhe me kondicioner, 1 tualet dhe ballkon., 81 M2, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 01/08/2021
65.000,00 euro
)