Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

Prane KMY | 72 M2 | 47.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 72 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngreni...

Botuar më 19/09/2019
47.000,00 euro

RRUGA BESIM ALLA

Perballe Hotel 7777 | 74 M2 | 22.200 Euro

Shitet ap 1+1, 74 M2, apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne punim e siper dhe sh...

Botuar më 19/09/2019
22.200,00 euro

TE KLUBI PARTIZANI, AFER 21 DHJETORIT

prane shkolles Naim Frasheri | 70.1 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 70.1 M2, 1 banjo, me hipoteke te brendshme 70.1 m2, kati 5 me ...

Botuar më 17/09/2019
75.000,00 euro

OKAZION!! BABRRU,

kafja e rremes | 60 M2 | 30.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 2, ndertim i ri, hyrje e mobiluar, me hipoteke.

Botuar më 20/09/2019
30.000,00 euro

RR. "THOMA HOXHAJ",

pallatet Çabej | 69.7 M2 | 37.000 Euro

Shitet 1+1, 69.7 M2, kati 3, mbi dyqane, me hipoteke.

Botuar më 20/09/2019
37.000,00 euro

5 MIN LARG QENDRES!

TEK RESTORANT DURRESI | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1 ne pallat te ri me sip., 65 M2, kati 2, ashensor, + 1 garazhd me qepen. I mobiluar luks. Preferohen te huaj. Jo agjensi

Botuar më 20/09/2019
350,00 euro

KODRA E DIELLIT

Tek rezidenca kodra e diellit | 85 M2 | 280 Euro

Apartamenti ka mobilim shume te mire, me te gjitha elektroshtepiaket e reja, hapsire e bolleshme dhe mundesi parkimi., 85 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/09/2019
280,00 euro/muaj

TEK KRYQZIMI 21 DHJETORIT

AMBULANCA 9, | 30 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, i mobiluar

Botuar më 19/09/2019
23.000 leke

RRUGA E DIBRES,

Tower Bridge 3, Komisariati nr.4 | 60 M2 | 125.000 Leke

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje ne 1+1, 60 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Me kontaktoni ne whatsapp.

Botuar më 19/09/2019
125.000 leke/person

TIRANE

Rruga e Elbasanit | 70 M2 | 25.000 Leke

Kerkoj goca qe e kane gjetur shtepine por duan nje vajze tjeter per te ndare qerane. Jam e interesuar per zona afer fakultetit ekonomik ose 21/dhejtori, rruga e kavajes. Me kontaktoni ne wp, 70 M2

Botuar më 19/09/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA "DRITAN HOXHA"

Perballe me bllokun gintash | 61 M2 | 57.000 Euro

Shitet 1+1, 61 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e re, Ose jepet me qera, 300 Euro i diskutueshem

Botuar më 19/09/2019
57.000,00 euro

SHITEN 2 AP. 1+1 NE ASTIR PRANE BAR 2 PALMA

Astir prane Bar 2 Palma | 145 M2 | 95.000 Euro

Ne Tirane prane Bar 2 Palmat SHITEN 2 apartamente 1+1 qe jane ngjitur me njeri tjetrin ne te njejtin kat. Njeri ka siperfaqe totale 63,4 m2 ndersa tjetri ka siperfaqe totale 81,2m2. Apartamentet ndodhen ne pallat te ri me ashensor dhe jane totalisht te mobiluar. Jane ne proces Hipotekimi.Cmimi 95.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 145 M2, 4 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 19/09/2019
95.000,00 euro

RRUGA "MUHAMED GJOLLESHA",

perballe me rrugen "Myslym Shyri", afer me Europianin | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 5, i mobiluar, 6 muaj paradhenie

Botuar më 19/09/2019
25.000 leke/muaj