Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DON BOSKO

Don Bosko | 60 M2 | 30.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Don bosko, Don Bosko, 60 M2, 30.000 leke i diskutueshem
1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: e re, kati 5, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Jepet me qera 1+1 ne pallat te ri,mos korrektesia ne pagesat perkatese (si uji,dritat dhe mirembajtja e kontrates sjell ne nderprerjen automatikisht te mardhenies me qera marresin,dhe duhet paguar ne fillim te muaj,preferohen familjare, 60 M2, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

30.000 leke/muaj

Botuar më 14/02/2020

Telefon
Email
)