Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

tek Bar Artisti | 64 M2 | 47.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 64 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 21/10/2019
47.000,00 euro

LAPRAKE TEK SHKOLLA ALEKS BUDA

Laprake tek shkolla Aleks Buda | 77 M2 | 49.000 Euro

Ne Tirane ne Laprake prane shkolles Aleks Buda SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 77,6 m2. Apartamenti ndodhet ne pallat me ashensor dhe perbehet nga korridori, ambient gatim ngrenie ndenie, 1 tualet dhe 1 ballkon. Me Certifikate Pronesie.Cmimi 49.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 77 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/10/2019
49.000,00 euro

SHITEN 2 AP. 1+1 NE ASTIR PRANE BAR 2 PALMA

Astir prane Bar 2 Palma | 145 M2 | 95.000 Euro

Ne Tirane prane Bar 2 Palmat SHITEN 2 apartamente 1+1 qe jane ngjitur me njeri tjetrin ne te njejtin kat. Njeri ka siperfaqe totale 63,4 m2 ndersa tjetri ka siperfaqe totale 81,2m2. Apartamentet ndodhen ne pallat te ri me ashensor dhe jane totalisht te mobiluar. Jane ne proces Hipotekimi.Cmimi 95.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 145 M2, 4 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/10/2019
95.000,00 euro

RR. “MIHAL GRAMENO”, SIPER TREGUT ELEKTRIK,

ne nje pozicion shume te mire | 72.5 M2 | 55.000 Euro

Ne pallat te ri 3-katesh (me 6 familje), shitet 1+1 45m² + ballkon 27.5m², sip. totale, 72.5 M2, totalisht e mobiluar, kati III banim. Me hipoteke.

Botuar më 24/10/2019
55.000,00 euro

TIRANE – SHKOZE

prane Viles se Bamir Topit | 75 M2 | 45.590 Euro

Shes apartament 1+1 ,pjese e nje kompleksi te Ri, sip e brendshme, 75 M2, banje me dritare, ka verand 44m(cmimi i verandes 50%). Apartamenti shikon nga Jug-lindja., kati i 5-t, ka ashensor dhe shkalle me drite natyrale

Botuar më 24/10/2019
45.590,00 euro

MINE PEZA

Prokuroria Tirane | 70 M2 | 139.000 Euro

Shiten 2 apartamente, kati 3+4, sip e secilit, 70 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Pallat i vitit 2008, me hipoteke , ashensor, mundesi konvertimi ne dupleks, secili nga 70,000 euro ose te dy bashke

Botuar më 24/10/2019
139.000,00 euro

ISH PARKU I AUTOBUZAVE, RR. FROSINA PLAKU

prane ISH Klubit Partizani | 49 M2 | 44.000 Euro

Shitet ap 1+1, 49 M2, bosh, ne pallat dy katesh, hyrje e vecante, mundesi shtese ose ndertim per pallat. Me hipoteke. Nuk bashkepunoj me agjensi

Botuar më 24/10/2019
44.000,00 euro

MBRAPA PORCELANIT TE VJETER

rruga Aleandro Zoto, pallat i ri | 33 M2 | 30.000 Euro

Shitet garsoniere, 33 M2, kati II, e rregulluar, me hipoteke.

Botuar më 24/10/2019
30.000,00 euro

KRISTAL CENTER

tek stacioni fundit | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, hyrje e re

Botuar më 23/10/2019
25.000 leke/muaj

NE VORE

afer | 65 M2 | 310.000 Leke

Shitet apartament 1+1, 65 M2, kati 6, pa ashensor , me hipoteke , shitet per arsye emigrimi

Botuar më 23/10/2019
310.000 leke

RRUGA E DIBRES

tek Medreseja, ngjitur me eco market, 80 m nga stacioni i autobusit | 78 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 78 M2, 1 banjo, 2 ballkone, depo, Pallat i ri i viteve te fundit, hapesira te bollshme

Botuar më 23/10/2019
30.000 leke
)