Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURP...

Botuar më 23/11/2020
48.000,00 euro

BULEVARDI ZHAN D'ARK

afer maternitetit te ri | 53 M2 | 46.000 Euro

Bulevardi Zhan Dark, mbi Maternitetin e Ri, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 53 m2 me Hipoteke, kati 1 ne pallat egzistues, i mobiluar, totalisht i rikonstruktuar, kondicioner, parking. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualeti, koridori dhe ballkoni.Orientimi me Diell, 53 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
46.000,00 euro

RRUGA SIRI KODRA

afer Bllokut te Magazinave | 37 M2 | 30.000 Euro

Rruga Siri Kodra, pran Bllokut te Magazinave, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 37 m2 me Hipoteke, kati i 1. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet. Shitet bosh vetem me k/bufe, 37 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
30.000,00 euro

TEK KRYQEZIMI I ZOGUT TE ZI,

Tek kryqezimi i zogut te zi, | 78 M2 | 86.680 Euro

Shitet Apartament 1+1 me hipoteke, siperfaqe 78.8 m², kati 4 ne pallat te ri me ashensor, i mobiluar me te gjitha, kondicioner ne cdo dhome, tualet, ballkon, orientim me diell., 78 M2, Property ID : 4111214 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
86.680,00 euro

SHKOLLA BALETIT

Rruga Elbasanit | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 i kompletuar me te gjitha kushtet , ne pallat te ri, 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/11/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA MINE PEZA

Rruga Mine Peza | 60 M2 | 60.000 Euro

Rruga Mine Peza, shitet Apartament 1+1, siperfaqja 60 m2 me Hipoteke, kati 3 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon. Shitet e mobiluar. Orientimi Jug-Perendim., 60 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
60.000,00 euro

UNAZA, RRUGA ASIM VOKSHI

prane Harry Fultz | 53 M2 | 280 Euro

Rruga Asim Vokshi, prane Harry Fultz, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 53 m2, kati 4 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga korridori hyres, salloni i ndenjes, ambjent gatimi, tualet, ballkon, kondicioner.Jepet me qera 280 euro ne muaj., 53 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 30/11/2020
280,00 euro/muaj

RRUGA QEMAL STAFA

afer shkolles Kuqe | 57 M2 | 57.000 Euro

Rruga Qemal Stafa, afer Shkolles Kuqe, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 57 m² me Hipoteke, kati 4 (jo i fundit). Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome, gjumi, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim me diell,Shitet 57 000 Euro i diskutueshem, 57 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
57.000,00 euro

KOPSHTI ZOOLOGJIK.

Kompleksi "Mateo". | 63 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, Kompleksi "Mateo", Kopshti Zoologjik. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te ri. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Sip, 63 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 30/11/2020
300,00 euro/muaj

BULEVARDI KASHAR

afer Farmaci Flori | 90 M2 | 30.000 Leke

Bulevardi Kashar, prane farmaci Flori, jepet me qira Apartament 1+1 me siperfaqe 90 m2, kati i 8 me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore, me dritare duroplast dhe grila persiane, me kendin e griles te rregulluar sipas deshires. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Te gjitha hapsirat kane akses ne ballkon.Ka tarrace te shfrytezueshme., 90 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
30.000 leke

RRUGA MINE PEZA

Prane karburant Gazhelit | 60 M2 | 60.000 Euro

Okazion!!!! Ulet cmimi . Shitet apartament 1+1 , Rruga Mine Peza , Tirane. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati ekzistues., 60 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 30/11/2020
60.000,00 euro
)