Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BLLOK, PRANE FARMACI DAJA

Bllok, prane Farmaci Daja | 70 M2 | 400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Bllok, prane Farmaci Daja, Bllok, prane Farmaci Daja, 70 M2, 400 euro
Përshkrim

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 70 m², kati 4 i banimit, 2 kondicionere, tualet me dritare, 2 ballkone, orientim me diell, Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i shtruar i gjithi me parket, ne cmim perfshihet dhe interneti, 70 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4219159

400,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)