Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

APARTAMENTE NE SHITJE - VLORE

Vilat Qeveritare | 62 M2 | 68200 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Apartamente 1+1 & garsoniere
APARTAMENTe NE SHITJE - VLORE, Vilat Qeveritare, 62 M2, 68.200 euro
Përshkrim

Shitet apartament me tipologji 1+1 tek Rezidenca më e re,në Vlorë, pranë Vilave Qeveritare. Apartamenti ka sipërfaqe totale 62.47 m2 dhe sip.të brendshme 49.37 m2.Ndodhet në katin e pestë. Kompleksi në të cilin ndodhet apartamenti është i sapo ndërtuar, ofron dhe një pishinë në funksion të banorëve., 62 M2

1.100,00 euro/m²

Botuar më 22/06/2022

Telefon
Email
)