Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MYSLYM SHYR

Ne Rrugen Him Kolli | 68 M2 | 125.000 Euro

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli, shitet Apartament 1+1, siperfaqja 68m2, kati 9 me ashe...

Botuar më 01/06/2023
125.000,00 euro

21 DHJETORI

Prane Mondialit | 65 M2 | 400 Euro

21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 65 m2, kati...

Botuar më 28/05/2023
400,00 euro/muaj

APARTMANE ME QERA 1+1+PARKING

Prane news 24, ish uzina autotraktori, unaza e madhe lindore | 60 M2 | 20.000 Leke

Kati 1, Siperfaqa neto : 60 m2 ??Organizohet: 1 Dhoma 1 Tualet sallon ndenje dhe kuz...

Botuar më 27/05/2023
2.000 leke/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Rruga e dafinave | 78 M2 | 400 Euro

Te Ish Fusha e Aviacionit, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 78m2, kati i 6 ...

Botuar më 26/05/2023
400,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES SHITET APARTAMENT 1+1, BOSH, 53,000 EURO

perballe Komisariatit nr 4 | 57 M2 | 53.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale 57.2 m² . Organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, ...

Botuar më 25/05/2023
53.000,00 euro

PORCELAN

Rruga Kole Idromeno prane UET-s | 60 M2 | 380 Euro

Jepet me qera kati i III-te i nje vile me siperfaqe 60 m2, 1+1 i mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me dy krevate teke , dhe 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i shtruar me parket dhe me punime cilesore.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .Çmimi : 350, 60 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 380 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Botuar më 02/06/2023
380,00 euro/muaj

JEPET ME QERA GARSONIERE

DON BOSKO | 47 M2 | 20.000 Leke

47 M2, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, i mobiluar

Botuar më 02/06/2023
20.000 leke

SHITET SHTEPI 1+1 TEK RRUGA ELBASANIT

Perball ekonomikut | 55 M2 | 130.000 Euro

PALLAT I RI ,ME HIPOTEKE, 55 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 02/06/2023
130.000,00 euro

SHITET SHTEPI 1+1 RRUG KAVAJE

PRANE VODAFONIT | 57 M2 | 95.000 Euro

BOSH ,pallat ekzistues,me hipoteke,punime cilesore, 57 M2, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon

Botuar më 02/06/2023
95.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Ambasada Turke | 55 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, 55 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 02/06/2023
300,00 euro/muaj

TEK OXHAKU

Rruga Kujtim Laro prane Restorant Ija | 55 M2 | 350 Euro

,jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet, i pershtatshem per 2 persona. Ndodhet ne katin 3-te te nje pallati pa ashesnor .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 350 €uro, 55 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 02/06/2023
350,00 euro/muaj

TEK ISH KINOSTUDIO

Rruga Aleksander Moisiu prane Bkt-s | 70 M2 | 300 Euro

, ne katin e 8-te te pallatit te pajisur me ashensor jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 70 m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. Çmimi : 300 Euro, 70 M2, kati 8, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 02/06/2023
300,00 euro/muaj

TEK KRYQEZIMI I RRUGES BARDHYL ME RRUGEN HOXHA TAHSIM

prane Bar Oslo | 50 M2 | 350 Euro

, jepet me qera apartament 1+1 ,50 m2 i sapo mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje, gatimi e ngrenie,1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin 1-re te nje vile me hyrje me vete.Disponon post parkimi.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. Çmimi : 350 Euro, 50 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Çmimi 350 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 02/06/2023
350,00 euro/muaj

TEK KRYQEZIMI I RRUGES BARDHYL ME RRUGEN HOXHA TAHSIM

prane Bar Oslo | 50 M2 | 350 Euro

,jepet me qera apartament 1+1 ,50 m2 i sapo mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje, gatimi e ngrenie,1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin 1-re te nje vile me hyrje me vete. Disponon post parkimi.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi 350 Euro, 50 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 350 EuroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 02/06/2023
350,00 euro/muaj

FUSHA E AVIACIONIT

Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca "Riverside", Fusha e Aviacionit, Tiranë.UNA31685 | 84 M2 | 93.000 Euro

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.Apartamenti ndodhet tek Rezidenca "Riverside", Fusha e Aviacionit, Tiranë.• Sipërfaqe e apartamentit (Bruto): 84.07 m2• Sipërfaqe e apartamentit (Neto): 68.55 m2• Kati i 1 banim• Korridor shpërndarës• Ambient ndenje, me dalje në ballkon• Ambient gatimi• Dhomë gjumi• Tualet• Ballkon• Korridor shpërndarës, 84 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 02/06/2023
93.000,00 euro
)