Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

???SHITET APARTAMENT 1+1 ??

??Rruga : Fresk | 100 M2 | 68.000 Euro

??Kati 3??Siperfaqa totale : 100 m2??Organizohet: ??Dhoma 1??Tualete 1?? Sallon -kuz...

Botuar më 23/03/2023
68.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE - NE QERRET - KAVAJE

100 m larg detit | 66 M2 | 85.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne bregdetin e Qerretit, 100 m larg detit,ndertim i ri dhe c...

Botuar më 16/03/2023
85.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E DIBRES

Komisariati Nr.4, Rr. Fitnete Rexha | 57 M2 | 53.000 Euro

Hyrje me Ndricim Natyral.Mundesi parkimi.Apartamenti eshte totalisht i investuar i pe...

Botuar më 09/03/2023
53.000,00 euro

RRUGA E DIBRES SHITET APARTAMENT 1+1, BOSH, 53,000 EURO

perballe Komisariatit nr 4 | 57.2 M2 | 53.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale 57.2 m² . Organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, ...

Botuar më 08/03/2023
53.000,00 euro

TEK 9 KATESHET

,perballe Prokurorise | 67 M2 | 450 Euro

Tek 9 Kateshet jepet me qera apartament me siperfaqe 67 m2 e organizuar ne 1+1 ....

Botuar më 06/03/2023
450,00 euro/muaj

KOMPLEKSI REZIDENCIAL KODRA E DIELLIT

shitet nga kleringu | 94 M2 | 100.000 Euro

Zona me e mire e tiranes per te banuar,me te gjitha sherbimet e mundeshme,eshte ne fazen e tullave,, 94 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
100.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMISARIATI NR.4

Rruga e Dibres | 57 M2 | 53.000 Euro

Hyrje me Ndricim Natural.Apartamenti eshte totalisht i investuar i pershtatshem per banim dhe biznes.Vendodhje Fantastike , ne nje nga Zonat me te Preferuara te Tiranes , Mundesi Shume e Mire Investimi ., 57 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/03/2023
53.000,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+BLLK

Rr.Gjon Buzuku prane Viles Gold | 120 M2 | 400 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.Ofrohet administrim i mire dhe siguri .Lokacion fantastik,ku ofrohen te gjitha facilitet e nevojshme., 120 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/03/2023
400,00 euro/muaj

TEK OXHAKU SHITET APARTAMENT 1+1, BOSH, 57,000 EURO

prane Ambulances nr 10 | 55 M2 | 57.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe neto 55 m² . Organizohet ne ambjent ndenje, gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet ne korridorin nderlidhes. Ndodhet ne katin e 3-te te pallatit pa ashensor . Siperfaqe neto : 55 m² Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te (pa ashensor).Disponon çertifikate pronesie.Orientimi: Jug – Perendim Çmimi : 57,000 Euro, 55 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 24/03/2023
57.000,00 euro/muaj

TEK MOZAIKU I TIRANES , SHITET APARTAMENT 1+1+DEPO , ME ÇMIMIN 77,000 €URO

Tek Mozaiku i Tiranes | 61 M2 | 77.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale 61 m² e organizuar ne ambjent ndenje, gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi,1 depo, 1 ballkon dhe 1 tualet.. Apartamenti eshte restauruar se fundmi. Siperfaqe totale: 61 m² Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te i pallatit ekzistues pa ashensor . Eshte i pajisur me certifikate pronesie, 61 M2, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi: 77,000 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 24/03/2023
77.000,00 euro

RR KAVAJES PERBALLE KISHES ORTODOKSE

tek poliklinika Zonja e Keshillit te Mire | 65 M2 | 115.000 Euro

Pallat ekzistues ne gjendje shume te mire.apartamenti eshte bere i gjithi me punime te reja, 65 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 24/03/2023
115.000,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE ASTIR

Bar Oslo | 70 M2 | 27.000 Leke

Ambjenti ndodhet ne zone te preferuar e cila i ofron te gjitha facilitet e nevojshme .Eshte i pershtatshem per banim ose biznes., 70 M2, kati 2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/03/2023
27.000 leke/muaj

DON BOSKO

Rainbow | 97 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ambjent per zyra ne Don Bosko prane Market Viva me siperfaqe 98m2 ne nje pallat te vitit 2019.Ambjenti ndodhet ne katin e pare banim.Njesia organizohet nga 2 ambiente pune .Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte mjaft e kerkuar dhe ka akses ne rruget kryesore te Tiranes.Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni!, 97 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, depo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
350,00 euro/muaj

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+BLLK

Rr.Gjon Buzuku prane Viles Gold | 120 M2 | 400 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.Ofrohet administrim i mire dhe siguri .Lokacion fantastik,ku ofrohen te gjitha facilitet e nevojshme., 120 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/03/2023
400,00 euro/muaj

TEK SELVIA SHITET GARSONIERE ME SIPERFAQE 47 M2, 95,000 EURO

prane Supermarket Spar | 47 M2 | 95.000 Euro

Organizohet ne ne nje ambient te vetem , me nje tualet . Garsonieria eshte restauruar se fundmi dhe e mobiluar ne menyre bashkekohore. Ndodhet ne katin 8-te te nje pallati te pajisur me ashensor .Zona eshte optimale per banim dhe per investim. Siperfaqe totale: 47 m²/Disponon çertifikate pronesieÇmimi: 95,000 €uro, 47 M2, kati 8, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 24/03/2023
95.000,00 euro
)