Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PEDIATRIA

Rruga Kongresi Manastirit | 50 M2 | 62.000 Euro

Totalisht i restauruar,punime te reja parket tualeti,muret, gjithcka.Lokacion fantast...

Botuar më 06/06/2023
62.000,00 euro

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej, | 60 M2 | 300 Euro

Yzberisht, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 ??2, i mobiluar . Apartam...

Botuar më 06/06/2023
300,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Rruga e dafinave | 78 M2 | 400 Euro

Te Ish Fusha e Aviacionit, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 78m2, kati i 6 ...

Botuar më 05/06/2023
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYR

Ne Rrugen Him Kolli | 68 M2 | 125.000 Euro

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli, shitet Apartament 1+1, siperfaqja 68m2, kati 9 me ashe...

Botuar më 01/06/2023
125.000,00 euro

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,1dhome gjumi me krevat matrimonial 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallatit te p ajisur me ashensor.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 300 Euro, 60 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 300 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
300,00 euro/muaj

TREGU ELEKTRIK

Shkolla e Baletit | 92 M2 | 340 Euro

Apartament 1+1 + post parkimi me qira tek tregu Elektik!Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi , 1 sallon ,1 kushin tualet ballkon ka dhe oborr per te parkuar makinen., 92 M2, 2 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
340,00 euro/muaj

TEK PAZARI I RI

rruga Tefta Tashko Koco prane Market Arber | 54 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament me siperfaqe 54 m², 1+1 i mobiluar, i ndodhur ne katin e 2-te te nje vile me hyrje me vete . Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi 400 €uro ., 54 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj

ASTIR

Astir | 68 M2 | 30.000 Leke

Jepet Apartament me qira 1+1 ne Astir .Apartamenti organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon, ndodhet ne katin 3 banim ne nje pallat te miradministruar me ashensor !Per me shume ju lutem me kontaktoni !, 68 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
30.000 leke/muaj

SHITET APARTAMENT 1+1+BLLK TEK RR.E ELBASANIT

Perballe Universitetit Luarasi | 62 M2 | 130.000 Euro

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenjeje + ambient gatimi, dhome gjumi, ballkon dhe tualetZone mjaft e preferuar per banim e investim, 62 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Me certifikate pronesie.

Botuar më 07/06/2023
130.000,00 euro

JEPET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR, 350 EURO

Perballe Bar Loft | 68 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera, plotesisht i mobiluar, i pabanuar me pare, ndodhet ne katin e fundit ne pallat me ashensor, 68 M2, 2 ambjente, kati 9, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
350,00 euro/muaj

NE KRYQEZIMIN E RRUGES SE DIBRES ME RRUGEN NIKO AVRAMI

prane Hotel Gjilani | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin 3-te te nje pallati pa ashesnor. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 350 Euro, 60 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/06/2023
350,00 euro/muaj

21 DHJETORI

Kompleksi Magnet | 70 M2 | 450 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 te Kompleksi Magnet.Apartamenti organizohet ne ambient ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.Ndodhet ne katin e 3-te .Cmimi eshte Neto, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
450,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA : APARTAMENT 1+1/ZONA 21 DHJETORI

pranë market Joena | 65 M2 | 350 Euro

Apartament 1+1, me sipërfaqe 65 m², kt 9- banim tek kompleksi Rrapushi I përbëre nga një sallon ndenje & ambjent gatimi, dhomë gjumi, korridor, ballkon si dhe 1 tualet. Preferohen familjarë dhe afat gjatë. Jo kafshë shtëpiake., 65 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
350,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA NDRE MJEDA

afer nyjes se betonit | 30 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar, PER DJEM

Botuar më 07/06/2023
13.000 leke
)