Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

APARTAMENT NE SHITJE - NE FRESK ID-BILLION1432

Shkoze | 116 M2 | 50000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Apartamente 1+1 & garsoniere
Apartament ne shitje - nE Fresk ID-Billion1432, Shkoze, 116 M2, 50.000 euro
2 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, bosh, gjendja: e re
Verande
Përshkrim

Ne Fresk, ne nje zone te qete dhe ne nje zhvillim shume te shpejte e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode, ofrojme per shitje apartament 1+1 plus verande! Apartamenti qe kemi eshte i organizuar me hyrje ne sallon se bashku me kuzhinen dhe nje korridor qe shperndan ne dhomen e gjumit dhe tualet plus veranden e cila ka akses si ne kuzhine ashtu edhe ne dhomen e gjumit., 116 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, verande, bosh, gjendja: e re, Kompleksi është planifikuar të përfundojë në qershor 2022. Për më shumë informacion ose shoqërim në pronë na kontaktoni në +355692033500

50.000,00 euro

Botuar më 14/01/2022

Telefon
Email
)